Spider-Man, Gran Turismo, Twisted Metal i więcej hitów w HBO Max. Sony rozszerza współpracę

Filmy/seriale
2538V
Gran Turismo
Wojciech Gruszczyk | 09.05, 15:59

Sony Pictures Television i Warner Bros. Discovery właśnie potwierdziły rozszerzenie współpracy na terenie Europy Środkowo-Wschodniej. Widzowie w Polsce mogą liczyć, że hity japońskiej korporacji zadebiutują w HBO i HBO Max.

Jeśli zastanawialiście się, w jakim SVOD będziemy mogli w Polsce zobaczyć między innymi „Gran Turismo” oraz „Twisted Metal” to właśnie otrzymaliśmy odpowiedź. Sony kontynuuje współpracę z Warnerem, więc w następnych miesiącach w HBO i HBO Max pojawi się kilka świetnych historii.

Dalsza część tekstu pod wideo

Na dobry początek widzowie zobaczą „Whitney: I Wanna Dance With Somebody” czy też „A Man Called Otto” z Tomem Hanksem, ale to dopiero początek, ponieważ na wspomnianym kanale oraz platformie SVOD pojawi się kilka potencjalnych hitów:

„Spider-Man: Poprzez multiwersum”, „Gran Turismo”, „Bez litości 3. Ostatni rozdział”, nowa część „Ghostbusters” oraz filmy z Sony's Spider-Man Universe, czyli „Kraven the Hunter”, „El Muerto” oraz „Madame Web” po kinowej emisji trafią do HBO i HBO Max.

Rozszerzona umowa zapewnia także dostęp do wcześniej przygotowanych opowieści z takich IP jak: „Spider-Man”, „Jumanji”, „Faceci w czerni”, „Hotel Transylvania” oraz nawet serial „Accused”. 

Do portfolio HBO trafią również nominowany do nagrody BAFTA miniserial „Without Sin”, a także takie wyczekiwane tytuły jak: „Twisted Metal” czy „Lucky Hank”. 

„Jako niezależne studio z niecierpliwie wyczekiwanymi hollywoodzkimi produkcjami filmowymi i telewizyjnymi oraz ogromnym bogactwem uwielbianych klasyków w naszej bibliotece Sony Pictures, mamy możliwość dzielenia się tymi wyjątkowymi treściami z widzami na całym świecie.  Nowa rozszerzona umowa zawarta z naszymi partnerami i przyjaciółmi z Warner Bros. Discovery to wspaniały sposób na udostępnienie tych treści widzom HBO i HBO Max w całej Europie Środkowo-Wschodniej”. - powiedział Mark Young, Executive Vice President, Networks & Distribution, Sony Pictures Television EMEA.

“Przedłużenie tej wieloletniej umowy sprawi, że nasi klienci z Europy Środkowo - Wschodniej w ramach już istniejących pakietów, będą mogli cieszyć się niesamowitą ofertą filmową i serialową Sony zarówno na platformie HBO Max, jak i na antenach kanałów linearnych z całego portfolio HBO. Dzięki połączeniu bibliotek programowych WBD, w tym oryginalnych produkcji HBO, Warner Bros, Max Originals czy tych pochodzących z uniwersum DC - wszyscy domownicy dostaną najlepszą możliwą i komplementarną ofertę kontentową” -powiedziała Ragnhild Thorbech, Senior Vice President, Programming and Acquisitions EMEA, Warner Bros. Discovery. 

Źródło: Informacja prasowa - HBO

Komentarze (43)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper