Nowy Nintendo Direct jeszcze we wrześniu? Japończycy mają szykować się na kolejny pokaz

Gry (plotka)
708V
Nintendo Direct
Wojciech Gruszczyk | 04.09.2023, 17:19

Pod koniec sierpnia odbył się Nintendo Direct, podczas którego producent oraz wydawca skupił się na pokazaniu Super Mario Bros. Wonder. Korporacja podobno nie zwalnia i w najbliższych tygodniach ma odbyć się następne wydarzenie.

Super Mario Bros. Wonder trafi do graczy w drugiej połowie października, ale Nintendo ma jeszcze kilka dużych produkcji, które mają zadebiutować w najbliższych miesiącach. Detective Pikachu Returns (6.10), WarioWare: Move It! (3.11) oraz Super Mario RPG (17.11) to następne duże gry i Nintendo może chcieć zaprezentować pozycje we wrześniu.

Dalsza część tekstu pod wideo

NateTheHate, informator związany z między innymi przedstawianiem planów Nintendo, uważa, że Japończycy „wkrótce” zorganizują kolejny Nintendo Direct.

Wkrótce.

NateTheHate w kolejnej wypowiedzi podkreślił, że ostatni pokaz Super Mario Bros. Wonder nic nie zmienia i kolejny Nintendo Direct odbędzie się w najbliższym czasie.

Japończycy najwidoczniej nie zamierzają czekać do października, by prezentować następne pozycje, a po prostu firma chce wykorzystać potencjalnie spokojniejszy wrzesień i już teraz przedstawić gry, które w najbliższych tygodniach trafią na Nintendo Switcha. Trudno jednak powiedzieć, czy korporacja chce rozbudować wcześniej ujawnione zestawienie tytułów first-party i dorzucić do zestawu kolejne gry dla wiernych fanów hybrydowej platformy.

Źródło: Gamingbolt

Komentarze (15)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper