Next-genowy shooter od twórcy Dystrykt 9 na rozgrywce. Off the Grid działa źle, więc gracze śmieją się z gry

Gry
777V
Off the Grid
Wojciech Gruszczyk | 28.08, 15:58

Pierwszy zwiastun z fragmentami rozgrywki z Off the Grid nie zbiera wielu pochwał. Koncepcja gry prezentuje się nieźle, ale duże spadki animacji w krótkich fragmentach rozgrywki wywołały bardzo mieszane opinie wśród graczy wyczekujących na tytuł.

Off the Grid zostało zaprezentowany jako „next-genowy shooter”, którego zadaniem będzie zaoferowanie nowej jakości sympatykom gier z gatunku Battle Royale. W jednej sesji ma zmierzyć się nawet 150 graczy, a deweloperzy przygotowują 60-godzinną kampanię, która ma zapewnić graczom wyjątkowe wrażenia.

Dalsza część tekstu pod wideo

Z okazji targów gamescom przedstawiono pierwszy zwiastun z fragmentami rozgrywki, ale Off the Grid nie wygląda w tym wypadku najlepiej – koncepcja ulepszonych ludzi korzystających na arenie z różnych ulepszeń ciał może intrygować, ale przynajmniej aktualnie trudno tutaj mówić o wyjątkowej grafice. W dodatku krótki ujęcia z gameplayu wyraźnie nie trzymają 60 klatek na sekundę.

Pod materiałem znajdziecie sporo opinii graczy, którzy wprost śmieją się z deweloperów prezentujących gameplay w „10 fps”. Studio powinno dopracować grę przed pokazem lub przynajmniej zaoferować znacznie bardziej dopracowane ujęcia.

Off the Grid ma trafić na rynek w przyszłym roku, więc deweloperzy mają jeszcze sporo czasu, by dopracować strzelankę.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (15)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper