Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.12.2014 03:03
Mamy zwiastun przedstawiający fabułę Dying Light
800V

Mamy zwiastun przedstawiający fabułę Dying Light

„Zawsze sądziłem, że jestem w tym mieście obcy i nic mnie z wami nie łączy. Ale kiedy zobaczyłem to, co zobaczyłem, zrozumiałem, że jestem stąd, czy chcę tego, czy nie. Ta sprawa dotyczy nas wszystkich.” tymi słowami rozpoczyna się najnowszy zwiastun Dying Light, który przedstawia zarys fabuły najnowszego dzieła Techlandu. 

Dying Light był dla nas dotychczas produkcją o bieganiu po mieście, kopaniu zombiaków i uciekaniu w nocy. Najnowszy zwiastun zrywa z tą wizją i przedstawia prawdziwą esencję produkcji. Rodzimi twórcy postanowili zaprezentować ambitną fabułę, w której Kyle Crane – agent działający pod przykrywką, którym ma zinfiltrować strefę kwarantanny – staje przed koniecznością podejmowania trudnych decyzji, „dla wyższego dobra”.

Twórcy serwują zainteresowanym opowieść, w której walka z żywymi trupami będzie upiększona okrutnym obrazem rywalizacji ludzi. Człowiek człowiekowi wilkiem? Wszystko na to wskazuje.

W głównego bohatera wcieli się aktor Roger Craig Smith, który postanowił skomentować swoją pracę nad pozycją:

“Rozpoczynając pracę nad Dying Light, byłem zszokowany tak oprawą wizualną, jak i tak dojrzałym i bogaty scenariuszem. Czuję się zaszczycony, że Techland pozwolił mi być choć małą częścią tej przejmującej opowieści o przetrwaniu. Nie mogę doczekać się reakcji osób, gdy w końcu zorientują się, co tak naprawdę dzieje się w tej historii – i sam też nie mogę doczekać się, by samemu zagrać!”

Przed załączeniem poniższego materiału mamy przyjemność poinformować, że Tymon Smektała – producent Dying Light – pojawi się na imprezie PlayStation Experience! Podczas imprezy zostaną zaprezentowane nowe fragmenty rozgrywki, innowacyjne typy broni oraz nieznane wcześniej zdolności bohatera.

A teraz zapraszamy do oglądania! 

Tagi: Dying Light Techland trailer zwiastun