Lies of P na nowej rozgrywce. Na gamescomie zaprezentowano między innymi walkę z bossem

Gry
1783V
Lies of P
Kajetan Węsierski | 26.08.2023, 10:30

Wielu fanów gier gatunku soulslike jest jednogłośnych - Lies of P ma w sobie naprawdę sporo potencjału. Na ten moment nie wiadomo, jak wyjdzie w praktyce i czy tytuł okaże się hitem na miarę wielu innych przedstawicieli tego rodzaju produkcji, ale zdecydowanie warto śledzić kolejne materiały. Zwłaszcza że do samej premiery zostało już naprawdę niewiele czasu, a twórcy nieustannie serwują nam kolejne materiały.

Tak też stało się oczywiście w trakcie gamescomu, podczas którego mogliśmy obejrzeć ponad ośmiominutową prezentację rozgrywki z wyczekiwanej produkcji. W trakcie materiału mogliśmy przyjrzeć się dwóm nowym broniom, a także walce z bardzo interesującym bossem o ciekawej stylistyce. Zaczynając jednak od pierwszego elementu - deweloperzy zaprezentowali Shichishito, a więc sporych rozmiarów dwuręczny miecz, a także... Gigantyczny Klucz Francuski!

Dalsza część tekstu pod wideo

Jeśli chodzi o bossa, jest nim tzw. Król Marionetek. Jak wspomniałem, bardzo ciekawie zaprojektowany, ale niewątpliwie może stanowić spore wyzwanie w walce. Zgodnie z tym, co możemy obserwować, jego główne zdolności wiązać się będą z atakami na odległość, więc klucze może okazać się umiejętne skracanie dystansu i omijanie wystrzeliwanych w nas z dużą intensywnością pocisków. Cóż, prawdopodobnie przyjdzie nam się nieźle napocić. Czekacie na premierę?

Źródło: Gaming Bolt

Komentarze (21)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper