Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.12.2014 17:34
Nintendo pojawi się na The Game Awards
355V

Nintendo pojawi się na The Game Awards

Już tylko godziny dzielą nas od rozpoczęcia tegorocznej edycji The Game Awards. W trakcie imprezy na pewno zobaczymy kilka ciekawych ogłoszeń i jak się okazuje swoje 5 minut podczas show będzie miało Nintendo. Japońska korporacja „zapowiada” przybycie na wydarzenie. 

Przedstawiciele japońskiej korporacji wrzucili do Sieci zrzut ekranu, który prezentuje listę publikacji na serwisie YouTube. Dzięki temu wiemy, że w trakcie TGA pojawi się przynajmniej jeden materiał z produkcji na konsole Nintendo.

Japońska korporacja przyzwyczaiła nas do szybkiego wrzucania materiałów na swoje oficjalne kanały, więc ta sytuacja nie powinna nikogo dziwić.

Na forach pojawiają się domniemania, że Big N zaprezentuje nowe trailery nadchodzących produkcji. Wątpliwą sytuacją jest zaprezentowanie wcześniej niezapowiedzianych tytułów – Japończycy przyzwyczaili nas do tego, że tak ważne informacje przekazują w trakcie swoich wewnętrznych imprez.  

Źródło: http://www.dualshockers.com/2014/12/05/nintendo-has-something-to-show-at-the-games-awards-has-a-playlist-ready-on-youtube/

Tagi: 3ds Nintendo the game awards 2014 wii u