Lies of P będzie stosunkowo łatwą grą? Twórcy chcą położyć nacisk na inne elementy

Gry
1929V
Lies of P
Kajetan Węsierski | 19.08.2023, 12:30

Nie mam wątpliwości, że Lies of P od załogi z Round 8 Studio jest jedną z najbardziej wyczekiwanych produkcji nadchodzącego września. Od pierwszych zwiastunów jest to łakomy kąsek dla wielu osób, albowiem zdecydowanie wyróżnia się wątkami fabularnymi (w końcu nigdy wcześniej nie mieliśmy do czynienia z takim Pinokiem), a także bardzo mroczną i brutalną otoczką, która po prostu buduje ciekawość i ekscytację.

Nie jest oczywiście sekretem, że sama pozycja będzie reprezentować gatunek gier soulslike. Co jednak ciekawe, deweloperzy nie zamierzają przesadnie windować poziomu trudności. Wczoraj, na jednym ze streamów na Twitchu, pojawił się jeden w twórców - Jiwon Choi. Swoimi słowami zaskoczył wiele osób, albowiem przyznał, że głównym celem w Lies of P jest oferowanie frajdy z gry - bez barier poziomu trudności:

Dalsza część tekstu pod wideo

Myślę, że wiele osób, grając w gry typu soulslike, odczuwa, że są one bardzo trudne, że nie jest łatwo poznać grę... A naszym celem przy Lies of P jest to, żeby tak nie było.

Mężczyzna stwierdził, iż chcą, aby ich gra była dostępna i przyjemna absolutnie dla każdego gracza. Wiecie, nie tylko dla grupy największych zapaleńców, którzy będą mieli możliwości, aby długimi godzinami walczyć z bossami. W jaki sposób wpłynie to na odbiór samej pozycji? Jestem przekonany, że znajdą się zarówno zwolennicy, jak i przeciwnicy takiego kierunku rozwoju. Dajcie znać, po której stronie Wy się opowiadacie.

Źródło: Dual Shockers

Komentarze (56)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper