Lies of P na widowiskowym zwiastunie. PlayStation promuje grę zmierzającą na konsole, PC i do Xbox Game Pass

Gry
2120V
Lies of P
Wojciech Gruszczyk | 18.08.2023, 17:21

We wrześniu katalog Xbox Game Pass zostanie rozbudowany o kilka świetnie zapowiadających się produkcji i Lies of P bez wątpienia należy do czołówki gier z przyszłego miesiąca. PlayStation opublikowało nowy zwiastun i materiał może zachęcić szeroką publikę do tytułu.

Na targach gamescom nie zabraknie wielu ciekawych opowieści, ale trudno powiedzieć, jak będzie wyglądać sprawa ze Spider-Manem 2, bo choć pozycja Insomniac Games na pewno mogłaby zawalczyć o nagrody w Kolonii, to jednak musimy pamiętać, że statuetki z targów otrzymują wyłącznie produkcje, które są prezentowane na halach.

Dalsza część tekstu pod wideo

Sony nie przyjedzie na gamescom, więc prawdopodobnie Spider-Man 2 nie będzie mógł walczyć o wyróżnienia. W tej sytuacji PlayStation promuje Lies of P, które będzie dostępne na łącznie pięciu platformach (PS5, XSX|S, PS4, XOne, PC), a jednocześnie gra zadebiutuje w Xbox Game Pass.

Szczerze mówiąc jest to jeden z lepszych zwiastunów Lies of P, ponieważ widzimy tutaj sporo klimatycznych scen, a jednocześnie twórcy pokazali wielkich przeciwników. W tym wypadku zadbano o świetny montaż. 

Lies of P zostało zapowiedziany w 2021 roku i bez wątpienia od tego czasu gra przeszła bardzo długą drogę, ponieważ nie tylko mogliśmy zobaczyć wiele mocnych materiałów, ale także potwierdzono wydanie na kolejnych platformach oraz ujawniono debiut gry w usłudze Microsoftu.

Co ciekawe, Lies of P zgarnęło w zeszłym roku największą liczbę statuetek na targach w Kolonii

Źródło: YouTube.com

Komentarze (86)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper