Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.12.2014 19:55
Battlefield 4 - gracze zgłaszają problemy z ostatnim dodatkiem [Aktualizacja #1]
1328V

Battlefield 4 - gracze zgłaszają problemy z ostatnim dodatkiem [Aktualizacja #1]

Ostateczna Rozgrywka zadebiutowała na rynku, jednak nie wszyscy mogą rozkoszować się tym rozszerzeniem. Miłośnicy dzieła DICE zgłaszają problemy. 

Jak się okazuje najnowsze dzieło szwedzkiego studia nadal ma problemy. Gracze, którzy nie posiadają Premium, po zakupieniu ostatniego dodatku nie mogą grać w najnowszego Battlefielda.

O sytuacji zostali poinformowani deweloperzy, którzy wydali skromne oświadczenie:

„Zdajemy sobie sprawę, że Battlefield 4 Final Stand nie działa u graczy, którzy nie posiadają Premium i pracujemy nad rozwiązaniem tej sytuacji. Prosimy, aby gracze, którzy doświadczyli tego problemu, ręcznie usunęli dodatek z dysku twardego. Poinformujemy Was, gdy problem zostanie rozwiązany i wtedy będziecie mogli ponownie pobrać DLC.”

Nie jest to pewnie dla Was dobra wiadomość, ale miejmy nadzieję, że autorzy szybko poradzą sobie z tym problemem. Warto pamiętać, że te niedogodności dosięgają wyłącznie graczy, którzy nie posiadają Premium.  

Spotkaliście się z tym bugiem?  

 

[Aktualizacja #1]

  • Według opublikowanej informacji – DICE poradziło sobie z tym problemem i gracze mogą ponownie pobrać DLC.

Źródło: http://www.gameinformer.com/b/news/archive/2014/12/03/ea-and-dice-acknowledge-battlefield-4-final-stand-dlc-problems.aspx?

Tagi: battlefield 4 DICE dlc dodatek Electronic Arts problemy