Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.12.2014 14:27
Figurka amiibo z wadą fabryczną została sprzedana za 2,5 tysiąca dolarów!
1242V

Figurka amiibo z wadą fabryczną została sprzedana za 2,5 tysiąca dolarów!

Zdarzyło się Wam kiedyś kupić sprzęt z wadą fabryczną? Zazwyczaj w takiej sytuacji idziemy do sklepu i staramy się wyegzekwować normalną wersję urządzenia. Jak się jednak okazuje nie zawsze jest to najrozsądniejsze rozwiązanie. Figurka amiibo z błędem została sprzedana za 2,5 tysiąca dolarów! 

Samus Aran powinna posiadać tylko jedną broń (na prawej ręce), ale z powodu fabrycznego błędu ktoś otrzymał amiibo z podwójnym orężem. Ta sytuacja jest wyjątkowa, więc zdziwiony klient zorientował się, że za 13 dolarów stał się posiadaczem bardzo limitowanej wersji figurki Nintendo.

Co z taką niespodzianką można zrobić? Dokładnie, wystawić na sprzedaż – 19 osób, 75 ofert kupna i w ostateczności suma 2,5 tysiąca dolarów. Za taką kwotę kolekcjoner stał się posiadaczem niezwykłego amiibo.

Sprzedawca jest bardzo szczęśliwy, że ta sprawa zakończyła się w taki sposób. Wspomniał jeszcze w rozmowie z redaktorem serwisu Gamestop, że planował zatrzymanie gadżetu, ponieważ liczył na wzrost ceny, ale gdy sprawa została nagłośniona, to postanowił wystawić „wadliwy towar” na aukcję.

Jaki morał płynie z tego wydarzenia? ;)

Za podesłanie informacji o wiadomości, dziękujemy użytkownikowi muodawiara.

Źródło: http://www.gamespot.com/articles/samus-amiibo-defect-sells-for-2-500/1100-6423893/

Tagi: