Spider-Man 2 od premiery otrzyma 2 tryby graficzne. Gracze mogą spowolnić animacje do 30% normalnej prędkości

Gry
4801V
Spider-Man 2 Venom
Wojciech Gruszczyk | 15.08.2023, 17:20

Insomniac Games zaktualizowało podstronę Spider-Mana 2 na PlayStation.com i przedstawione informacje potwierdzają kilka szczegółów dotyczących gry. W tytule nie zabraknie opcji dostosowania rozgrywki i gracze będą mogli nawet zwolnić animację do 30%. 

Spider-Man 2 to kolejna produkcja, która otrzyma szereg ułatwień dostępu, by gracze z pewnymi problemami oraz niepełnosprawnościami mogli poradzić sobie z tą wielką opowieścią. Fani mogą liczyć, że zapoznają się z opowieścią „bez żadnych barier”:

Dalsza część tekstu pod wideo

Studio Insomniac Games przygotowało również masę nowych ułatwień dostępu, aby umożliwić granie w Marvel’s Spider-Man bez żadnych barier.

Skorzystaliśmy z ułatwień dostępu z poprzednich tytułów, dzięki czemu grą może się cieszyć więcej graczy o różnych zdolnościach:

Dźwięk: Czytnik ekranu przeczyta każdy tekst pojawiający się na ekranie po otwarciu menu. Napisy: W przypadku przerywników filmowych dostępne są napisy na ekranie oraz audiodeskrypcja. Rozgrywka: Możesz zwolnić animację do 70%, 50%, a nawet 30% normalnej prędkości. W dowolnym czasie możesz również powrócić do ustawień domyślnych.

Spowolnienie animacji może spodobać się graczom, którzy nie mogą poradzić sobie z bardzo szybką rozgrywką. W Spider-Manie 2 na pewno nie zabraknie dynamicznych sekwencji walki, a zmiana prędkości gry do 30% na pewno pomoże zainteresowanym.

Insider Gaming dotarło do dodatkowych szczegółów, według których deweloperzy pozwolą dostosować gameplay, kontrolę postaci, kamerę, HUD, napisy, dźwięk czy też grafikę. Na witrynie pojawiły się także dodatkowe szczegóły – Spider-Man 2 ma otrzymać dwie opcje i zainteresowani zagrają w 30 lub 60 klatkach na sekundę.

Opcje trybu graficznego
Fidelity - 30 klatek na sekundę z funkcjami graficznymi, takimi jak raytracing, ulepszone oświetlenie i dodatkowe efekty wizualne. Techniki tymczasowe zapewniają bardzo wysoką jakość obrazu w rozdzielczości 4K.
Wydajność - 60 FPS bez dodatkowych funkcji graficznych w trybie Fidelity. Techniki czasowe zapewniają obraz 4K z bazą o niższej rozdzielczości.

Spider-Man 2 to pierwsza produkcja z tego uniwersum od Insomniac Games, która od podstaw jest realizowana z myślą o wykorzystaniu możliwości PlayStation 5. Deweloperzy na pewno podkręcą grafikę, by zaoferować graczom niesamowite wrażenia.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Marvel's Spider-Man 2.

Źródło: Insider Gaming

Komentarze (259)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper