Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 03.12.2014 08:45
Pierwsze materiały z Assassin’s Creed: Victory – skrytobójcy szaleją w Londynie!
3383V

Pierwsze materiały z Assassin’s Creed: Victory – skrytobójcy szaleją w Londynie!

Ubisoft kontynuuje błyskawiczne tworzenie kolejnych odsłon marki Assassin's Creed. Okazuje się, że najnowsza odsłona tego IP zabierze nas do Londynu z epoki wiktoriańskiej! Więcej informacji w rozwinięciu newsa.

Redakcja Kotaku otrzymała pierwsze informacje na temat nadciągającej odsłony Assassin's Creed, której premiera odbędzie się pod koniec 2015 roku. Nazwa robocza tego projektu to "Victory". Tytuł powstaje na PS4, XONE oraz PC.

Gra tworzona jest przez oddział Ubisoft Quebec (a nie przez studio z Montrealu). Wg informatorów Kotaku "Victory" będzie jedynym tytułem powiązanym z marką Assassin's Creed w 2015 roku. Posiadacze X360 i PS3 nie mogą liczyć na kolejny tytuł w stylu Assassin's Creed Rogue.

Redaktorzy Kotaku twierdzą, że widzieli już 7 minut gameplayu z nowego Assassin's Creed. Rozgrywka jest już ponoć na tyle dopracowana, że można by ją zaprezentować bez wstydu na targach E3. Akcja nowej gry dzieje się w XIX-wiecznym Londynie. Redaktorzy opisują, że skrytobójca będzie miał tym razem do dyspozycji nowy gadżet - linkę z hakiem, dzięki której można dostawać się w niedostępne wcześniej miejsca.

Redakcja opisuje również misję, w trakcie której bohater walczy z żołnierzami na dachu rozpędzonego pociągu, przekraczającego most nad Tamizą. Gameplay zostaje zamknięty scenką skoku do stogu siana. Po tej sztandarowej kaskaderskiej ewolucji wyświetlone zostaje logo: Assassin's Creed: Victory.

Ubisoft potwierdził w wydanym komunikacie, że gameplay pochodzi z nowej gry, przygotowywanej przez Ubisoft Quebec. Wydawca twierdzi, że prace nad tytułem trwają "od kilku lat". Produkcja zostanie ujawniona oficjalnie w późniejszym terminie.

Źródło: http://kotaku.com/next-years-big-assassins-creed-is-set-in-victorian-lond-1665343788

Tagi: assassin's creed assassin's creed: unity Ubisoft