Modern Warfare III: Wszystko, co odblokowałeś w MW2, masz mieć i w „trójce”

Gry
1661V
CoD Modern Warfare III
Łukasz Musialik | 10.08.2023, 18:00

Już niebawem pojawi się zremasterowana wersja gry Call of Duty: Modern Warfare 3, która pierwotnie ukazała się w 2011 roku. Gra jest trzecią i ostatnią częścią trylogii Modern Warfare, która opowiada o globalnym konflikcie między Stanami Zjednoczonymi a Rosją. Gra zaoferuje nam zarówno emocjonującą kampanię fabularną, jak i rozbudowany tryb wieloosobowy. Remaster MW3 ma się ukazać 11 listopada 2023 roku na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Co nowego ma do zaoferowania?

Przede wszystkim gra została poddana gruntownej poprawie graficznej i technicznej. Korzysta z silnika Unreal Engine 5, który ma zapewniać wysoką jakość oprawy wizualnej. Wykorzysta wiele możliwości, jakie ma do zaoferowania nowa generacja konsol, takie jak szybkie ładowanie, ray tracing czy wsparcie dla rozdzielczości 4K i 60 klatek na sekundę. Poza tym gra wprowadzi wiele nowych funkcji i usprawnień. Na przykład, pozwoli przenieść broń, skórki i kamuflaże z poprzedniej części Modern Warfare. To oznacza, że gracze będą mogli korzystać ze swoich ulubionych zestawów i personalizować postacie według własnego gustu. Gra ma także zaoferować nową zawartość do odkrycia i odblokowania.

Dalsza część tekstu pod wideo

Produkcja ma być wierna oryginałowi, ale jednocześnie wprowadzi wiele nowości i ulepszeń. Modern Warfare jest częścią większego uniwersum Call of Duty, które obejmuje także inne gry, takie jak Warzone czy Black Ops Cold War. Premiera została zaplanowana na 11 listopada 2023 roku (PC, PS5 i Xbox X|S), masz więcej jeszcze dużo czasu na ukończenie wielu wyzwań, aby nie wejść do MW3 z pustymi rękoma

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Call of Duty: Modern Warfare III.

Źródło: insider-gaming.com

Komentarze (44)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper