STALKER 2 i Forza Motorsport grywalne w Kolonii! Xbox „idzie na całość” w przypadku gamescomu

Gry (plotka)
4301V
STALKER 2
Wojciech Gruszczyk | 31.07, 16:22

Amerykańska korporacja może bardzo pozytywnie zaskoczyć w przypadku najbliższego wydarzenia w Kolonii. Xbox podobno „idzie na całość” jeśli chodzi o gamescom i podczas wydarzenia zainteresowane osoby zagrają nie tylko w Forzę Motorsport, ale również w nowego STALKER-a.

W dniach od 23 do 27 sierpnia odbędzie się tegoroczny gamescom i już wcześniej Microsoft informował, że zamierza zorganizować w Kolonii swoje największe stoisko w historii tej imprezy. Teraz jednak sytuację skomentował Tom Henderson, który na łamach Insider Gaming przedstawił nowe szczegóły.

Dalsza część tekstu pod wideo

Zdaniem informatora – Microsoft „idzie na całość” i chce przywieźć do Kolonii kilka dużych produkcji. Wśród prezentowanych gier na pewno będą STALKER 2, Forza Motorsport oraz Towerborne.

Forza zadebiutuje w październiku, więc pojawienie się tytułu w Kolonii nie jest najmniejszym zaskoczeniem, ale pokaz gry GSC Game World można odebrać jako bardzo pozytywną wiadomość – jak wiadomo przez wojnę na Ukrainie oraz serię przecieków, prace nad pozycją zostały znacząco opóźnione.

Deweloperzy wciąż nie potwierdzili szczegółów premiery, ale może właśnie w Kolonii otrzymamy ostateczną datę premiery STALKER-a?

Tom Henderson podkreśla, że wymienione produkcje będą w Kolonii grywalne, więc powinny także pojawić się konkretne informacje na temat tytułów. Dziennikarze oraz gracze mogą przedstawić swoje pierwsze wrażenia.

Źródło: Insider Gaming

Komentarze (182)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper