PS5 i DualSense z motywem Spider-Mana 2 w Polsce. Wysoka cena za urządzenia Sony

Gry
5704V
Spider-Man 2 PS5 i DualSense
Iza Łęcka | 28.07.2023, 10:15

Sony przygotowuje graczy na nadciągającą, bardzo oczekiwaną premierę nowej gry Insomniac Games. Przygoda Petera Parkera i Milesa Moralesa doczeka się kilku klimatycznych dodatków, do których należą odświeżony kontroler czy upiększony egzemplarz PlayStation 5. Nowy sprzęt możemy już zamówić w Polsce.

Spider-Man okazał się wielkim sukcesem na poprzedniej generacji i skradł serca wielu graczy. PlayStation poszło o krok dalej i czerpało z potencjału marki, rozbudowując serię poprzez pozycję koncentrującą się na Milesie Moralesie oraz opracowanie pierwszej części w wersji na PlayStation 5. 

Dalsza część tekstu pod wideo

Korporacja zdaje sobie sprawę, że Spider-Man 2 może nie tylko cieszyć się kapitalną popularnością w czasie premiery, ale skłoni klientów do sięgnięcia po PS5. Z tego powodu opracowano odświeżone wydanie PlayStation 5, co więcej, na rynek wprowadzone zostaną efektowne edycje DualSense i dedykowane panele do konsoli.

Japoński gigant tym razem nie zdecydował się wyłącznie na wydanie konsoli w nowym pudełku – projektanci odświeżyli wygląd PlayStation 5 oraz DualSense. Na obu urządzeniach pojawiły się motywy związane z dwoma bohaterami Spider-Mana 2.

Producent sprzedaje sprzęt za pośrednictwem PlayStation Direct, jednak oficjalny sklep Sony wciąż nie jest dostępny w Polsce, dlatego propozycje będą dostępne w lokalnych marketach. I tutaj sporym zaskoczeniem mogą być oferty, które właśnie zostały opublikowane - chętni gracze będą musieli sięgnąć znacznie głębiej do kieszeni.

PlayStation 5 Marvel's Spider-Man 2

DualSense Marvel's Spider-Man 2 

Obudowa PlayStation 5 Marvel's Spider-Man 2

[Aktualizacja #1]

W sieciach MediaExpert oraz Electro zostały zmienione ceny sprzętów.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Marvel's Spider-Man 2.

Źródło: Electro, RTV Euro AGD, Media Expert

Komentarze (205)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper