Spider-Man 2 z nowymi szczegółami historii. Kraven jest „katalizatorem” całej opowieści

Gry
1241V
Spider-Man 2 Kraven
Wojciech Gruszczyk | 25.07.2023, 20:53

Insomniac Games przygotowuje graczy na kolejną przygodę Petera Parkera oraz Milesa Moralesa. Bohaterowie zmierzą się teraz z nowym zagrożeniem i to właśnie Kraven rozpocznie zamieszanie, w którym będziemy uczestniczyć podczas całej opowieści.

Już dzisiaj prezentowaliśmy fabularny zwiastun najnowszej gry Insomniac Games z polskimi głosami, ale to nie koniec ciekawych informacji na temat produkcji. Jon Paquette podczas panelu na Comic-Conie potwierdził ważny szczegół dotyczący pozycji.

Dalsza część tekstu pod wideo

Reżyser narracji Spider-Mana 2 ujawnił, że to właśnie Kraven będzie „katalizatorem” całej historii. Potężny przeciwnik znajdował się w świecie gry już w przypadku poprzednich odsłon, ale zdecydował się nie wkroczyć do akcji i w spokoju obserwował wydarzenia.

Kraven wyruszył do Nowego Jorku, ponieważ w tym miejscu „dzieje się wiele rzeczy” i rozpocznie w tym miejscu nowe polowanie.

Tak więc, jak powiedziałem, Kraven jest naszym katalizatorem wszystkiego, co się dzieje. Kiedy przyjeżdża do Nowego Jorku, wiele rzeczy zaczyna się psuć. Mamy wychodzącego Jaszczura, mamy wychodzącego Symbiota. I jak krótko widzieliście w tym zwiastunie, Miles jest zmuszony stanąć twarzą w twarz z Mister Negativem, facetem, który zabił jego ojca. Tak więc w tej grze dzieje się wiele dramatów.

Nadal ostatecznie nie wiemy, kto połączy się z symbiotem podczas pojedynków ze Spider-Manami, ale według jednej z opinii – to właśnie Kraven ze względu na swój rozmiar pasuje do postaci, którą widzieliśmy na zwiastunach czy też materiałach promocyjnych.

Zainteresowanych Spider-Manem 2 odsyłam do całego panelu z Comic-Conu, podczas którego deweloperzy opowiadali o grze:

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Marvel's Spider-Man 2.

Źródło: Gamingbolt

Komentarze (21)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper