Gran Turismo na pełnym zwiastunie – Sony zaprasza na „prawdziwą historię”. Czy to będzie hit PlayStation?

Filmy/seriale
1565V
Gran Turismo
Wojciech Gruszczyk | 20.07, 15:17

Sony Pictures Entertainment opublikowało pełny materiał promujący „Gran Turismo”. Widowisko już wkrótce nadjedzie na wielki ekran, więc z tej okazji możemy sprawdzić długi zwiastun. Japończycy także i tym razem zadbali o kilka znanych gwiazd.

Sony na początku roku zaproponowało widzom „The Last of Us” i serial okazał się pierwszym wielkim hitem japońskiej korporacji na małym ekranie. Produkcja opracowana przez HBO zanotowała świetne wyniki i została bardzo dobrze przyjęta przez krytyków.

Dalsza część tekstu pod wideo

Teraz Sony szykuje się na premierę „Gran Turismo” – film został przygotowany na podstawie prawdziwej historii Janna Mardenborougha, zawodnika Gran Turismo, który dzięki swoim umiejętnościom na cyfrowych torach stał się profesjonalnym kierowcą wyścigowym.

Pierwsze opinie dotyczące „Gran Turismo” są bardzo pozytywne, a już wkrótce otrzymamy pełne recenzje. Film w reżyserii Neill Blomkamp („Dystrykt 9”, „Chappie”) trafi na wielki ekran już 11 sierpnia.

W produkcji wystąpili między innymi David Harbour („Stranger Things”, „Hellboy”, „Legion samobójców”) oraz Orlando Bloom („Władca Pierścieni”, „Piraci z Karaibów”). 

Źródło: YouTube.com

Komentarze (41)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper