Gran Turismo 7 z kolejnymi nowościami. Zwiastun pokazuje trzy samochody

Gry
927V
Gran Turismo 7
Wojciech Gruszczyk | 28.06, 20:47

Polyphony Digital nie zapomniało o rozbudowie swojej najnowszej produkcji. Gran Turismo 7 zostanie rozbudowane przez kolejną aktualizację i deweloperzy pokazali nowości na zwiastunie. Gracze będą mogli powiększyć swój garaż o trzy kolejne samochody.

Gran Turismo 7 zadebiutowało w zeszłym roku, ale japońskie studio PlayStation systematycznie przygotowuje nowości i już jutro na serwery zawita aktualizacja 1.35. Na dobry początek gracze sprawdzą trzy pojazdy. 

Dalsza część tekstu pod wideo

Jak podaje sam producent w Gran Turismo 7 pojawi się „niesamowity hipersamochód Astona Martina i japońskie sportowe auta z napędem na cztery koła”. Wchodząc w szczegóły możecie liczyć na piękny Aston Martin Valkyrie '21, bardziej klasyczne Mitsubishi Lancer Evolution III GSR '95 oraz mający wielu fanów Subaru Impreza Sedan WRX STi '04.

To jednak nie koniec nowości, ponieważ kolekcjonerzy na przynajmniej 30 poziomie będą mogli sprawdzić nowe menu Kolekcja Mitsubishi Lancer Evolution, w trybie „Rajd muzyczny” pojawi się sześć nowych zawodów (Good Old Days (Classixx Remix), DRIFT, Marechià (z Célią Kameni), Hooked on America, Lifeʼs Coming In Slow oraz Moon Over the Castle (wersja GT7), a wśród wyróżnionych obiektów w Scapes znajdziemy Monterey i pole kwiatów.

Jak widać małymi krokami Polyphony Digital wciąż pracuje, by rozbudować Gran Turismo 7, a fani mogą liczyć na kolejne atrakcje.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Gran Turismo 7.

Źródło: Gran Turismo

Komentarze (12)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper