Lies of P x Wo Long: Fallen Dynasty. Zapowiedziano ciekawą współpracę

Gry
717V
Lies of P x Wo Long: Fallen Dynasty
Wojciech Gruszczyk | 19.06.2023, 18:10

Wo Long: Fallen Dynasty trafiło na rynek w marcu, a Lies of P zadebiutuje we wrześniu. Produkcje nie tylko dzielą gatunek oraz premiera w abonamencie Xbox Game Pass – zapowiedziano współpracę, która zapewne przyniesie graczom dwa ciekawe wydarzenia.

Twórcy Lies of P oraz Wo Long: Fallen Dynasty opublikowali w mediach społecznościowych podobne wiadomości, które najwidoczniej mają przygotować graczy na specjalne atrakcje związane z dwoma produkcjami.

Dalsza część tekstu pod wideo

#LiesofP X #WoLongFallenDynasty
"Lies of P" i "Wo Long: Fallen Dynasty" łączą siły w bezprecedensowej współpracy! Wkrótce ogłosimy więcej szczegółów!#WoLong #LiesofP

#WoLong Fallen Dynasty X #LiesofP 

Mamy przyjemność ogłosić, że będziemy współpracować z "Lies of P", mroczną baśniową grą akcji z Korei Południowej. Więcej szczegółów już wkrótce!

Deweloperzy nie zdradzają aktualnie większych planów, ale potwierdzają, że więcej informacji otrzymamy w niedalekiej przyszłości. Bardzo możliwe, że gracze mogą liczyć na wymieszanie bestiami – nie będę specjalnie zaskoczony, gdy w Wo Long: Fallen Dynasty sprawdzimy swoje umiejętności w walce z przeciwnikami z Lies of P i otrzymamy za to odpowiednie nagrody, a następnie pojawi się bliźniacze wyzwanie w grze, która dopiero zmierza na rynek.

Są to aktualnie wyłącznie przypuszczenia, ale jak widać – Lies of P zostało dostrzeżone przez znacznie bardziej doświadczonego wydawcę. W końcu za Wo Long: Fallen Dynasty odpowiada Team Ninja.

Źródło: Twitter: Liesofp, WoLongOfficial

Komentarze (18)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper