Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.11.2014 18:21
Kyrat jest pełen niespodzianek - zwiastun ukazuje wszystkie szczegóły Far Cry 4
978V

Kyrat jest pełen niespodzianek - zwiastun ukazuje wszystkie szczegóły Far Cry 4

W tym tygodniu na rynku pojawi się Assassin's Creed: Unity oraz Assassin’s Creed Rogue, ale Ubisoft ma w listopadzie jeszcze jedną wielką premierę. Far Cry 4 trafi na półki sklepowe za 6 dni, więc jest to najwyższy czas, aby podsumować informacje i przygotować się na dziką jazdę. 

Poniższy materiał zbiera wszystkie wcześniej opublikowane informacje o Far Cry 4. Dzięki temu jest to świetne podsumowanie, które pozwoli zainteresowanym przygotować się na wiele przyjemności.

Tych w grze na pewno nie zabraknie, ponieważ od dłuższego czasu jesteśmy zasypywani materiałami, które potwierdzają, że w tej produkcji nie będziemy się nudzić.

Film ukazuje lokacje, bronie, pojazdy, umiejętności, tajemniczy poziom Shangri-La, poboczne zadania, kooperacje oraz tryb PVP. Mało? Nie zapomnijmy, że w grze otrzymamy intrygującą opowieść!

Standardowo – jeśli obawiacie się spoilerów i wcześniej omijaliście szerokim łukiem zwiastuny z tej pozycji, lepiej odpuście sobie oglądanie poniższego wideo. To przyjemne kompendium wiedzy, ale nie dla wszystkich. 

Źródło: YouTube

Tagi: far cry 4 trailer Ubisoft Ubisoft Montreal zwiastun