Starfield zadebiutuje w wyższym standardzie cenowym. Bethesda przygotował edycję kolekcjonerską

Gry
3477V
Dokąd zabierze nas Starfield?
Wojciech Gruszczyk | 09.06, 18:01

Na Starfield Direct zobaczymy dłuższy gameplay z oczekiwanej gry Bethesdy, a zapewne deweloperzy zaprezentują także specjalny sprzęt oraz ujawnią różne wydania produkcji. billbil-kun potwierdził jednak, że gracze mogą szykować pieniądze na Edycję Konstelacji.

Za 89 dni odbędzie się premiera Starfielda i jest to prawdopodobnie największa tegoroczna premiera Microsoftu oraz Bethesdy. Gra jest rozwijana od wielu lat, ale deweloperzy mają być gotowi, by na początku września zaprosić graczy do odwiedzania kolejnych planet.

billbil-kun już wcześniej ujawnił ceny specjalnego kontrolera oraz słuchawek ze Starfielda, a teraz informator wspomniał o cenach produkcji. Bethesda ma zadbać o trzy wydania.

Standardową wersję na kupimy za 69,99 euro (PC) lub 79,99 euro (XSX|S), więc będzie to następna przygoda dostępna w wyższym standardzie cenowym – musimy jednak pamiętać, że pozycja zadebiutuje również w Xbox Game Pass.

Na półkach sklepowych ma także zadebiutować Edycja Premium, która prawdopodobnie zostanie wyceniona na 104,99 euro (PC) lub 114,99 euro (XSX|S).

Jedynie Edycja Kolekcjonerska nazwana „Edycja Konstelacji” kupimy w tej samej cenie – wypasione pudełko ma być dostępne za 299,99 euro na PC i XSX|S. Aktualnie billbil-kun nie może potwierdzić, co dokładnie znajduje się w poszczególnych wydaniach.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Starfield.

Źródło: dealabs

Komentarze (262)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper