Dying Light 2 bez 2 dodatku w 2023 roku. Techland tłumaczy przełożenie premiery

Gry
950V
Dying Light 2
Wojciech Gruszczyk | 09.06.2023, 16:12

Techland chce w następnych latach skupić się na dużym rozwoju Dying Light 2, ale twórcy nie zamierzają się śpieszyć. Firma zdaje sobie sprawę, że nadal może poprawić niektóre elementy w podstawce, a jednocześnie zamierza wykorzystać dodatkowy czas, by zaoferować graczom odpowiednie doświadczenie.

Techland kilka tygodni temu zapowiedział duże plany na 2023 rok, wśród których pojawiło się wydanie drugiego dodatku do Dying Light 2. Twórcy jednak przemyśleli sprawę i zdecydowali się opóźnić wydanie historii. 

Dalsza część tekstu pod wideo

Twórcy z Wrocławia chcą wykorzystać czas, by zaoferować znacznie lepszą historię z nową mapą oraz systemami, a jak wiadomo takie przyjemności wymagają czasu:

Z przykrością chcielibyśmy ogłosić naszą decyzję o przełożeniu premiery dodatku Dying Light 2 Stay Human DLC2 na przyszły rok. Decyzja o poświęceniu większej ilości czasu na rozwój dotyczy naszego zaangażowania w dostarczenie najlepszego możliwego rozszerzenia fabularnego, z nową mapą i systemami.

Deweloperzy nadal pracują nad poprawkami Dying Light 2, a zarazem chcą rozbudować podstawkę – tytuł ma spełnić marzenia wiernych fanów oraz samego Techlandu:

Jak zapewne można wywnioskować z bieżących aktualizacji, wciąż pracujemy nad ulepszaniem i poprawianiem Dying Light 2. Naszym głównym celem jest zapewnienie, że gra spełni i przekroczy oczekiwania - wasze i nasze.

Techland potwierdził, że 29 czerwca odbędzie się transmisja, która „rzuci więcej światła na nadchodzące wydarzenia i aktualizacje zmieniające rozgrywkę”, a 16 czerwca odbędzie się sesja AMA, na której Tymon Smektała odpowie na pytania społeczności.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Dying Light 2 Stay Human.

Źródło: Techland

Komentarze (28)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper