Diablo 4 – jaka jest najpopularniejsza klasa? Blizzard potwierdza zaskakującą wiadomość

Gry
2901V
Diablo 4 Lilit
Wojciech Gruszczyk | 09.06, 15:00

Na serwery Diablo 4 logują się kolejni gracze, którzy zakładają nowe postacie i walczą z pomiotami Lilit. W pierwszych dniach najszybciej poziomy doświadczenia zbierali barbarzyńcy, ale okazuje się, że potężni wojownicy nie są najpopularniejszymi postaciami, w których wcielają się gracze.

Blizzard świętuje pierwsze sukcesy Diablo 4, ale musimy pamiętać, że premiera to dopiero początek i deweloperzy w następnych tygodniach wrzucą na serwery nową zawartość. Gra ma być stale rozwijana przez sezonowe aktualizacje, a jednocześnie deweloperzy przygotowują pełnoprawne dodatki.

W dniu premiery Diablo 4 zapytaliśmy naszą społeczność, którą klasą zdecydowali się grać i aż 27,10% ankietowanych potwierdziło, że wcieliło się w barbarzyńcę.

Jak się jednak okazuje, dopiero druga najpopularniejsza klasa wśród naszych czytelników (20,44%) jest najchętniej wybierana przez wszystkich graczy. Szczegóły potwierdził Rod Fergusson:

-Pssst! 

Nie prosiłem o pozwolenie na udostępnienie tej informacji, ale pomyślałem, że może was zainteresować fakt, że obecnie najczęściej graną klasą w #DiabloIV jest czarodziej/czarodziejka!

Ale nie usłyszeliście tego ode mnie. Na wypadek, gdyby ktoś z działu PR lub marketingu zapytał...

Mam nadzieję, że deweloperzy w niedalekiej przyszłości podzielą się konkretnymi danymi dotyczącymi klas postaci czy też nawet ujawnią szczegóły ukończenia kampanii. Aktualnie jedynie wiemy, że Diablo 4 to najszybciej sprzedająca się gra w historii Blizzarda.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Diablo 4.

Źródło: RodFergusson

Komentarze (81)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper