Avatar 2 na Disney+! Wielka opowieść dostępna w ramach abonamentu

Filmy/seriale
3059V
Avatar 2
Iza Łęcka | 07.06, 09:39

Disney właśnie udostępnił zeszłoroczny hit Jamesa Camerona w ramach SVOD. Na Disney+ możecie od dzisiaj sprawdzić „Avatar: Istota wody”, czyli wielką opowieść, która wygenerowała ponad 2 mld dolarów w box office.

„Avatar: Istota wody” zadebiutował pod koniec 2022 roku i niezwykle szybko potwierdził jedną tezę – James Cameron jest mistrzem box office. Ostatnie widowisko rozgrywające się na pięknej Pandorze nie przyciągnęło zbyt dogłębną fabułą, jednakże zachwycało efektami specjalnymi i jakością oprawy. Pamiętając o sukcesie sprzed kilkunastu lat, widzowie ochoczo ruszyli do sal kinowych – widowisko w zaledwie kilka tygodni uzyskało 2,32 mld dolarów i dołączyło do zestawienia najbardziej dochodowych produkcji w historii.

Disney już w maju potwierdził, że opowieść zostanie dodana do biblioteki Disney+. Tym samym entuzjaści twórczości doświadczonego reżysera mają okazję przyjrzeć się dokładnie każdej ze scen. Pamiętajmy, że to nie koniec serii, a główny twórca jeszcze niedawno wspominał, że „najlepsze zostawił na później” i już nakręcił wybrane sceny do kolejnych części.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami korporacja Myszki Miki udostępniła film na SVOD – od dzisiaj zobaczymy „Avatar: Istota wody” w Disney+. Pozycja została całkiem pozytywnie przyjęta przez recenzentów, lecz przede wszystkim spotkała się z entuzjastycznym odbiorem widzów, o czym świadczy 92% poleceń na serwisie Rotten Tomatoes.

Planujecie zobaczyć film w domowym zaciszu?

Avatar 2 na Disney+

Źródło: Disney+

Komentarze (45)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper