Megan Fox mobilizuje do walki w Diablo 4. Reklama Blizzarda informuje o nowej akcji

Gry
3403V
Diablo 4 Megan Fox
Iza Łęcka | 07.06, 09:18

Blizzard może powoli spijać śmietankę sukcesu, jakim okazała się najnowsza część Diablo. Jeszcze przed debiutem produkcji mogliśmy liczyć na szereg efektownych materiałów przygotowujących do klimatycznej historii. Tym razem twórcy koncentrują się na umieraniu... A do aktywności zachęca Megan Fox.

Diablo 4 jest jedną z najgłośniejszych premier czerwca – już wcześniejsze testy tytułu pokazały, że gracze ochoczo ruszą na serwery. Po pewnych perturbacjach rozgrywka w Sanktuarium nadal trwa, jednak deweloperzy nie mają czasu na odpoczynek. Zespoły już pracują nad dwoma pełnoprawnymi rozszerzeniami oraz zawartością do dwóch sezonów aktywności. Czas premiery jest jednak momentem, w którym promocja produkcji trwa w najlepsze.

Megan Fox zachęca do aktywnych działań na serwerach Diablo 4 – gracze mają czas do jutra, by udostępniać w mediach społecznościowych (Twitter, TikTok) filmiki oraz ujęcia prezentujące śmierć swojego bohatera. Wtedy będą mogli liczyć na klimatyczną mowę pogrzebową wygłoszoną przez gwiazdę „Transformersów” już 8 czerwca.

#DiabloIV jest tutaj, zaakceptuj rozlew krwi. Udostępniaj filmy ze swoją śmiercią w grze na Twitterze lub TikTok, używając #DiabloDeaths, aby mieć szansę na odczytanie mowy pogrzebowej przez @meganfox 8 czerwca.

Trzeba przyznać, że ekipa Blizzarda odpowiadająca za promocję Diablo 4 ma nosa i dobrze wie, kogo zaangażować do reklamy. Aktorka może dotrzeć do szerokiego grona odbiorców.

Planujecie wziąć udział w akcji czy jeszcze nie ponieśliście klęski? ;)

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Diablo 4.

Źródło: Twitter: Diablo

Komentarze (157)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper