Harrison Ford w Kapitan Ameryka 4 na pierwszym zdjęciu z planu. Film zmienił nazwę

Filmy/seriale
3890V
Kapitan Ameryka 4 z nową gwiazdą. Anthony Mackie podjął wyzwanie
Wojciech Gruszczyk | 06.06, 14:54

Marvel Cinematic Universe nieustannie się rozwija i zyskuje nowe widowiska – nie tylko te podzielone na odcinki i debiutujące na platformie Disney+. Od kilku lat mówi się o powrocie Kapitana Ameryki, jednakże w nieco innej wersji. Dzięki wpisowi w mediach społecznościowych poznaliśmy nowy tytuł kolejnej produkcji z superbohaterem.

Anthony Mackie zamieścił na Instagramie nowy wpis prezentujący siebie w nowym stroju Kapitana Ameryki oraz Harrisona Forda, który wcieli się w Thaddeusa Rossa. Najbardziej zaskakujące okazuje się jednak, że Marvel zmienił tytuł nadciągającego filmu – zamiast „Kapitan Ameryka: New World Order” 3 maja 2024 roku widzowie zobaczą „Kapitan Ameryka: Brave New World”.

Bardzo możliwe, że ta zmiana będzie miała kluczowe znaczenie dla wydarzeń, jednak aktualnie nie znamy wielu szczegółów na temat historii. Marvel w ostatnich miesiącach skupił się na promocji tegorocznych widowisk – w końcu przed nami premiery „Tajnej inwazji” oraz „Marvels”.

Anthony Mackie dodał do zdjęcia kilka słów, które w miły sposób odnoszą się do legendy branży:

Gdy Harrison Ford mówi ci, jak powinien wyglądać skopany tyłek, słuchasz! LoL... Dzięki za mądrość i śmiech na planie, przyjacielu! Nie mogę się doczekać, aby zrobić to ponownie... Marvel Studios: Captain America: Brave New World 3 maja 2024 roku.

Wiele na to wskazuje, że Marvel jest pewny swego i pomimo strajku scenarzystów, „Kapitan Ameryka 4” ma zadebiutować na wielkim ekranie bez opóźnień.

Harrison Ford w Kapitan Ameryka 4

Źródło: Anthony Mackie

Komentarze (33)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper