2 gry za darmo na PC. Do ogrania klimatyczny horror i strategia

Gry
1855V
2 gry za darmo. Gracze mogą poznać Amnesia: A Machine for Pigs
Iza Łęcka | 06.06.2023, 12:10

Kto nie lubi promocji i prezentów? Kiedy jeszcze jesteśmy w stanie otrzymać całkiem przyjemne produkcje do sprawdzenia za darmo, to okazja wydaje się naprawdę warta uwagi. Gracze preferujący rozgrywkę na PC mogą na dwóch platformach sięgnąć po promocje.

Wydawcy i właściciele platform systematycznie pragną zachęcić nowe grono odbiorców do swoich propozycji – prym we wskazanym podejściu wiedzie oczywiście Epic Games, które już zdążyło przyzwyczaić społeczność nie tylko do cyklicznych, rozbudowanych akcji, ale regularnego, cotygodniowego udostępniania wskazanych tytułów. Od czwartku gracze mają możliwość ogrania Midnight Ghost Hunt.

Dalsza część tekstu pod wideo

Konkurencja jednak nie śpi. Na Steam mamy możliwość ściągnięcia Field of Glory II, natomiast GOG oferuje nam Amnesia: A Machine for Pigs, które wydaje się całkiem intrygującą opcją przed sprawdzeniem zbierającego niezwykle przyzwoite noty Amnesia: The Bunker.

2 gry za darmo na PC

Field of Glory II jest drugą adaptacją gry planszowej opracowaną przez studio Byzantine Games, w której śmiałkowie dowodzą jedną z 48 stron starożytnego konfliktu. W tej turowej strategii można wcielić się w uznanych dowódców z zamierzchłych czasów (np. Juliusza Cezara) i wziąć udział w 4 kampaniach historycznych.

Natomiast Amnesia: A Machine for Pigs jest efektem współpracy The Chinese Room oraz Frictional Games – horror prowadzi nas do domu Oswalda Mandusa, bogatego przemysłowca, który nie potrafi sobie poradzić z nieudaną ekspedycją do Meksyku, z jaką wiązały się jego ogromne nadzieje. Choć wskazane produkcje są na rynku już od pewnego czasu, nadal warto je sprawdzić.

Amnesia: A Machine For Pigs za darmo na GOG.

Field of Glory II za darmo na Steam.

Źródło: Twitter: Wario64 / Lbabinz

Komentarze (3)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper