PS Plus na czerwiec dostępne. Subskrybenci sprawdzą 3 gry

Gry
6497V
PS Plus
Iza Łęcka | 06.06, 11:19

Sony rozpoczyna tydzień od udostępnienia czerwcowej oferty PS Plus Essential. Na dobry początek klienci otrzymali dostęp do trzech produkcji, które wchodzą w skład katalogu podstawowej wersji usługi.

Najpewniej w przyszłym tygodniu powinniśmy poznać nowe zestawienie opracowane specjalnie z myślą o użytkownikach PS Plus Premium i PS Plus Extra, jednak zanim Japończycy podzielą się kolejnym ogłoszeniem, sprawdźmy listę skomponowaną w ramach najtańszego wariantu abonamentu –  w najbliższych tygodniach sympatycy PlayStation wypróbują klimatyczną, polską grę akcji, najnowszą część serii od 2K, a także będą mogli podjąć się zarządzania parkiem rozrywki z dinozaurami.

PS Plus na czerwiec

Tym razem wszystkie powyższe propozycje są dostępne dla graczy posiadających PlayStation 5 i PlayStation 4, lecz zauważmy, że zestawienie spotkało się z różnorodnym przyjęciem. Niektórzy subskrybenci pozytywnie zareagowali i docenili różnorodność oferty, część graczy czekało zdecydowanie na inne produkcje. Z PS Plus korzysta jednak 47,4 mln użytkowników, dlatego sporym wyzwaniem jest zadowolenie wielu klientów.

Biorąc pod uwagę oceny – 79% NBA 2K23, 79% dla Jurassic World Evolution 2 i 72% dla Trek to Yomi – można śmiało powiedzieć, że Sony zaproponowało całkiem przyzwoitą listę. Tytuły możecie pobrać do 4 lipca.

Źródło: PlayStation

Komentarze (46)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper