Street Fighter 6 z bardzo dobrym wynikiem. Capcom chwali się świetnym rezultatem

Gry
1184V
Street Fighter 6
Iza Łęcka | 05.06, 10:01

Japoński producent i wydawca podzielił się bardzo dobrą wiadomością. Kapitalne recenzje oraz niezwykle pozytywny odbiór wśród pierwszych użytkowników zwiastowały spore zainteresowanie nową odsłoną serii – na oficjalne potwierdzenie nie musieliśmy czekać zbyt długo.

Capcom pod koniec marca ogłosił fantastyczny rezultat Resident Evil 4 Remake – w zaledwie 2 dni powracający horror trafił do ponad 3 mln odbiorców. Najnowsza część bijatyki SF nie zgromadziła aż tak sporego grona graczy, lecz możemy podejrzewać, że potencjalna baza klientów preferujących tego rodzaju atrakcje jest nieco mniejsza. Mimo to studio ma powody do radości.

Street Fighter 6 sprawdziło już ponad 1 mln graczy! Capcom jednocześnie ogłosił, że cała marka rośnie w siłę, a sprzedaż wszystkich produkcji należących do uniwersum przekroczyła 50 mln egzemplarzy.

Analizując specyfikę gatunku oraz gorący okres, Street Fighter 6 zaliczył bardzo dobry start, co na pewno zachęci przedsiębiorstwo do większego i dłuższego rozwoju pozycji. Już teraz poznaliśmy zestaw postaci, które trafią do pozycji w pierwszych 12 miesiącach od debiutu.

Street Fighter 6 przekroczył 1 mln graczy.

W grze znajdziecie prezent z tej okazji, więc odpalcie #StreetFighter6.

Skumulowana sprzedaż serii przekroczyła 50 mln. Dziękujemy Wam wszystkim i jesteśmy wdzięczni za nieustające wsparcie SF6.

Logując się na serwerach pozycji, będziecie mogli odebrać mały upominek od deweloperów.

Źródło: Twitter: StreetFighterJA

Komentarze (29)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper