Cyberpunk 2077 Phantom Liberty - kiedy zadebiutuje dodatek? Kolejne źródło informuje o premierze

Gry (plotka)
2096V
Cyberpunk
Iza Łęcka | 01.06, 07:02

Podczas Summer Game Fest CD Projekt RED zaprezentuje pierwszy i jedyny fabularny dodatek do przygody z Night City. Wydarzenie zbliża się wielkimi krokami, dlatego też coraz więcej mówi się o możliwej dacie premiery pozycji, która ma trafić na rynek w ciągu najbliższych miesięcy.

Ozdobą zbliżającej się imprezy zespołu Geoffa Keighleya będą nowe materiały z Cyberpunk 2077 Phantom Liberty. Najpewniej następne tygodnie przyniosą nam publikacje opinii o dodatku, co więcej, wydaje się bardzo możliwe, iż doczekamy się ogłoszenia ostatecznej daty premiery.

W połowie maja do kwestii rozszerzenia nawiązał Borys Nieśpielak, który twierdził, że dodatek może zadebiutować na przełomie czerwca i lipca, natomiast obecnie informacjami podzielił się Tyler McVicker. Insider znany z przekazywania szczegółów z działalności polskiego studia uważa, że na tytuł przyjdzie nam zaczekać kilka dodatkowych tygodni.

Według plotek Cyberpunk 2077 Phantom Liberty miałby trafić na rynek w sierpniu – biorąc pod uwagę, że CD Projekt RED rozpocznie kampanię marketingową w czerwcu, następne tygodnie upłyną pod znakiem intensywnej promocji historii osadzonej w nowej części Night City.

Co prawda, lipiec wydaje się nieco spokojniejszym miesiącem (Oxenfree II: Lost Signals, Exoprimal, Immortals of Aveum, Pikmin 4, Ratchet & Clank: Rift Apart na PC) niż sierpień (Atlas Fallen, Armored Core VI: Fires of Rubicon, Baldur's Gate III, Lies of P), jednakże dla twórców na pewno najważniejsze jest wydanie dopracowanego dodatku odznaczającego się znakomitą jakością.

Źródło: WccfTech

Komentarze (53)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper