Diablo 4 z bardzo wymagającą platyną. Łowcy pucharków nie będą zadowoleni

Gry
3749V
Diablo 4 Inarius
Wojciech Gruszczyk | 30.05, 20:56

Blizzard nie zaoferuje łatwej przeprawy dla łowców osiągnięć oraz dzbanków. Zdobycie platyny i calaka w Diablo 4 będzie bardzo wymagające, czasochłonne i właśnie z tego powodu produkcja wymęczy wszystkich zainteresowanych. 

Od godziny 18:00 możecie sprawdzić naszą recenzję Diablo 4, w której wspomniałem, że produkcja Blizzarda jest bardzo rozbudowana. Truetrophies opublikowało już pełną listę pucharków i tak jak mogliście się spodziewać – Blizzard wymęczy wszystkich łowców.

Zdobycie brązowych nagród będzie łatwe, ponieważ wystarczy wybić 666 razy odpowiednich przeciwników, zgarnąć 50 poziom doświadczenia czy też ukończyć kampanię. Sytuacja komplikuje się w momencie, gdy przechodzimy do srebrnych trofeów, ponieważ Blizzard wymaga od graczy wykonania odpowiednich ruchów poszczególnymi klasami – w tej sytuacji zainteresowani będą zmuszeni, by spędzić w grze trochę czasu różnymi postaciami. 

W srebrnych dzbankach pojawiają się także zadania związane z craftingiem czy też mniejsze wyzwania związane z rozgrywką po zakończeniu fabuły. Jeden pucharek wymaga zabicia 5 wrogów w rywalizacji PVP.

Sytuacja komplikuje się w momencie, gdy chcemy zgarnąć „złotka” – wyeliminowanie jednego World Bossa nie będzie problemem, ale zdobycie 50 lvl na hardcorowym poziomie może okazać się wyzwaniem. Blizzard chce także, by gracze zdobyli wszystkie Codex of Power, czyli nagrody za ukończenie dungeonów, 100 poziom doświadczenia oraz nawet pojawia się quest zabicia bossa na najwyższym poziomie . 

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Diablo 4.

Źródło: Truetrophies

Komentarze (52)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper