Ruszyła przedsprzedaż przenośnej konsoli ASUS ROG Ally! Sprawdź ofertę w RTV Euro AGD

Mat. sponsorowany
2323V
ASUS ROG Ally
redakcja | 29.05, 17:40

Gracze nie mają powodów do narzekań - na rynku znajdziemy wiele różnych urządzeń, które pozwolą nam oddać się ulubionemu hobby. Niebawem do gamingowej rodziny dołączy przenośna konsola ASUS ROG Ally, która zdecydowanie ma czym się pochwalić. 

Materiał powstał przy współpracy z RTV Euro AGD. 

ASUS ROG Ally pojawi się w sprzedaży 13 czerwca, ale już teraz możecie zamówić urządzenie w przedsprzedaży. Nowa przenośna konsola to prawdziwy kombajn multimedialny z mnóstwem możliwości. Czeka na nas imponujący ekran 120 Hz, świetna ergonomia, możliwość połączenia konsoli z telewizorem lub monitorem (także takim 4K!), ale również możliwość sparowania z nią kontrolera, myszki czy klawiatury, co pozwoli uczynić z tego cacka komputer stacjonarny. Dla fanów zagadnień technologicznych garść informacji:

Urządzenie napędza procesor AMD Ryzen™ serii Z1 APU wykonany w technologii 4 nm, oparty o najnowocześniejszą architekturę Zen 4. Wraz z najnowszym układem graficznym RDNA™ 3, pozwoli Ci wydobyć z ROG Ally pełną moc, drzemiącą wewnątrz konsoli. Niepowtarzalną jakość obrazu, nawet przy zwiększaniu ilości wyświetlanych klatek na sekundę, zapewniają technologie upscalingu: FidelityFX™ Super Resolution i Radeon™ Super Resolution. Dzięki ścisłej współpracy z firmą AMD, rozgrywkę na konsolach handheld przenieśliśmy na jeszcze wyższy poziom.

ASUS ROG Ally

Rzecz jasna nie dla samych "bebechów" kupuje się taki sprzęt. Urządzenie oparte jest na systemie Windows 11, co umożliwia nam odpalenie tysięcy gier. Steam, Xbox Game Pass, Epic, GOG i inne - niezależnie w jakim serwisie kupujemy gry, w ROG Ally znajdziemy je wszystkie dzięki pełnej kompatybilności. Warto dodać, że oferta RTV Euro AGD obejmuje również 90-dniowy bezpłatny dostęp do usługi Game Pass, a co za tym idzie już na start otrzymujemy dostęp do biblioteki dziesiątek gier. 

  A gdyby jeszcze było Wam mało, to pamiętajcie, że ROG Ally oferuje:

  • system chłodzenia Zero Gravity - nowatorskie rozwiązanie, które zapewnia maksimum efektu przy minimalnym natężeniu hałasu
  • jedynie 608 gramów wagi
  • 7-calowy ekran o rozdzielczości 1080p i odświeżaniu 120 Hz
  • czas reakcji 7 ms
  • przestrzeń barw sRGB na poziomie 100%
  • jasność ekranu na poziomie 500 nitów dzięki czemu zagramy wygodnie zarówno w pomieszczeniu, jak i na zewnątrz
  • technologię Dolby Atmos 
  • fantastyczny dźwięk wydobywający się z dwóch głośników umieszczonych z przodu urządzenia
  • gniazdo microSD umożliwiające rozszerzenie dostępnej pamięci 
  Źródło: Materiał partnera

  Komentarze (53)

  SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

  cropper