Battlefield 2042 nie powiedział ostatniego słowa. Nowy świt zaprezentowany – znamy szczegóły

Gry
1021V
Battlefield 2042 Nowy Świt
Wojciech Gruszczyk | 26.05, 18:33

3 studia Electronic Arts pracują już nad nową częścią serii Battlefield, ale jak widać szwedzkie studio nie zapomniało o swojej wpadce z 2021 roku. Battlefield 2042 Nowy świt nadciąga i zwiastun zapowiada szereg nowych atrakcji przygotowanych dla fanów IP.

DICE dwa lata temu zawiodło, ale od tego czasu deweloperzy systematycznie pracują ze społecznością, by poprawić najnowszą część serii Battlefield. Deweloperzy zaoferowali całą masę poprawek, odświeżyli mapy, a nawet przebudowali system klas postaci. Gra przeszła ogromne zmiany i teraz strzelanka zbiera sporo pochwał.

Twórcy oficjalnie mówią już o pracy nad nową odsłoną, ale jak widać nie zapomniano o Battlefield 2042. Do produkcji zmierza 5. sezon rozgrywek i „Nowy Świt” zaoferuje graczom nową mapę, trzy nowe bronie, trzy nowe granaty, a także kolejne zmiany w balansie.

Zespół przygotował lokację umiejscowioną w Czechach – gracze trafią do opuszczonej fabryki, którą „powoli przejmuje natura”.

Udaj się do Czech, gdzie najgorętszym powitaniem, na jakie możesz liczyć, jest spojrzenie w lufę karabinu przeciwnika. Walcz w opuszczonej fabryce, którą zawładnęła natura, na nowej mapie „Powrót”. Rozbuduj swój arsenał o karabin powtarzalny XCE Bar, karabin szturmowy GEW-46 oraz potężny pistolet BFP.50. Zbierz drużynę, uzbrój się w trzy nowe typy granatów i pokaż przeciwnikom, z kim mają do czynienia. Ciesz się mnóstwem usprawnień w Battlefield 2042, w tym odnowionym wyposażeniem pojazdów, nowymi stanowiskami z uzbrojeniem, technologią termiczną i ciężkimi działami przeciwlotniczymi, odświeżoną bronią ze skarbca oraz nową wersją mapy „Klepsydra”.

Battlefield 2042 zaoferuje graczom również nową przepustkę sezonową, dzięki której odblokujecie nowości – na liście znajdują się nowe bronie (GEW-46, XCE Bar i BFP.50), gadżety czy też oczywiście przedmioty kosmetyczne.

Premierę Battlefield 2042 Nowy świt zaplanowano na 7 czerwca.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Battlefield 2042.

Źródło: EA

Komentarze (22)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper