Sony ma „wiele gier”, które są „prawie gotowe”. Firma może wkrótce zaprosić na kolejny PlayStation Showcase

Gry (plotka)
2343V
PlayStation Showcase
Wojciech Gruszczyk | 26.05, 15:04

Ostatni PlayStation Showcase zbiera mieszane opinie, ale Sony podobno ma szereg produkcji, które mogą zadebiutować w następnych miesiącach. Biorąc pod uwagę okoliczności – firma może już teraz przygotowywać się na kolejny pokaz.

Tom Henderson na łamach Insider Gaming w kilku akapitach podsumował ostatni PlayStation Showcase. Informator mógł w tym wypadku mówić o ciekawej imprezie, ponieważ Sony ujawniło PlayStation Project Q, a jak wiadomo to właśnie on już kilka miesięcy temu jako pierwszy wspomniał o tajemniczym urządzeniu.

Insider podkreśla, że wydarzenie zawiodło wielu graczy, ponieważ minęło 20 miesięcy od poprzedniego PlayStation Showcase z września 2021 roku, na którym zobaczyliśmy między innymi Wolverine'a, Spider-Mana 2 oraz God of War Ragnarok.

Sony ma nadal kilka głośnych produkcji z segmentu AAA, które mogą zadebiutować już w przyszłym roku (Wolverine, Death Stranding 2, Rise of the Ronin, The Last of Us Multiplayer i Horizon Multiplayer) i choć niektóre pozycje mogą pojawić się na Summer Game Fest (The Last of Us Multiplayer i Death Stranding 2) to jednak trudno mówić, by pokaz z tego tygodnia pokazał prawdziwą „następną fazę PS5”.

Tom Henderson podkreśla, że Sony biorąc pod uwagę nieprzychylne opinie po ostatnim PlayStation Showcase, może zdecydować się na szybkie zorganizowanie kolejnego pokazu, który przedstawi oczekiwane gry oraz kolejny sprzęt.

Informator kolejny raz wspomniał, że PS5 z odłączanym napędem ma zadebiutować we wrześniu, więc impreza mogłaby odbyć się jeszcze przed wprowadzeniem na rynek kolejnego urządzenia.

Według Hendersona – „wiele gier”, na które czeka społeczność PlayStation jest „już prawie gotowych” i choć insider nie ma pojęcia, dlaczego firma nie pokazała tytułów w tym tygodniu, to jednak bardzo możliwe, że korporacja szykuje się już na kolejne wydarzenie.

Źródło: Insider Gaming

Komentarze (164)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper