Spider-Man 2 cieszy się gigantycznym zainteresowaniem. Gra rozbiła PlayStation Showcase

Gry
884V
Spider-Man 2
Wojciech Gruszczyk | 26.05, 20:06

Najnowsza opowieść Insomniac Games to zdecydowanie najchętniej oglądana produkcja ostatniego PlayStation Showcase. Gra pod względem popularności nie ma sobie równych i osiągnęła lepszy rezultat niż wszystkie tytuły prezentowane na pokazie.

Na PlayStation Showcase zobaczyliśmy całą masę gier od partnerów Sony, ale nie jest sekretem, że gracze czekali na mocne produkcje first-party. Zawsze chętnie sprawdzam zainteresowanie materiałami opublikowanymi przez główny kanał PlayStation i szczerze mówiąc nie spodziewałem się aż tak dużej dominacji przygody opracowywanej przez Insomniac Games.

W momencie pisania tej wiadomości blisko 11-minutowy film ze Spider-Mana 2 zanotował 5,9 mln wyświetleń! Na drugim miejscu znajdują się Metal Gear Solid Delta: Snake Eater oraz Phantom Blade Zero, które osiągnęły po 1,1 mln.

Na pokazie widzieliśmy między innymi powracające IP Bungie (299 tysięcy), Dragon's Dogma 2 (405 tysięcy), Alan Wake 2 (442 tysiące), Final Fantasy XVI (398 tysięcy) czy też nawet pierwszą grę studia Haven dla PlayStation (138 tysięcy), ale żadna pozycja nie może się równać ze Spider-Manem 2.

Warto zwrócić uwagę, że jedną z najpopularniejszych produkcji wydarzenia jest gra, która powstała na bazie mobilnego uniwersum – wczoraj przedstawiliśmy kilka konkretów o Phantom Blade Zero i tytuł zapowiada się ciekawie.

PlayStation Showcase 2023 - popularność materiałów #1

PlayStation Showcase 2023 - popularność materiałów #2

PlayStation Showcase 2023 - popularność materiałów #3

Źródło: YouTube PlayStation

Komentarze (59)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper