Will Smith reklamuje Undawn: "dołącz do mnie w walce o przetrwanie". Zwiastun zdradza datę premiery

Gry
1267V
Undawn
Bartosz Dawidowski | 26.05, 11:30

Will Smith wystąpi niedługo w Undawn, które zostanie wprowadzone do dystrybucji już w połowie czerwca 2023 r. Obecność wizerunku znanego aktora reklamowana jest w nowym zwiastunie gry.

Undawn szykuje się do premiery na smartfonach i PC (Steam). Tencent zaprosił Willa Smitha nie tylko do akcji promocyjnej nadciągającej gry. Okazuje się, że znany aktor pojawi się również, jako postać podczas rozgrywki w Undawn.

Undawn opisywane jest jako produkcja free-to-play, która zapewni nam survivalowy gameplay w otwartym, sandboksowym świecie, w którym konstruować będziemy swoje bazy i prowadzić przy okazji potyczki z poziomu pojazdów. Gra zapewni starcia typy PvPvE.

Do premiery Undawn dojdzie na smartfonach i PC (Steam) już 15 czerwca 2023 r. Tencent, który wydaje grę, informuje, że ma już ponad 2,3 mln zarejestrowanych użytkowników, wyczekujących premiery tej produkcji.

"Czekam na was w Undawn. Zarejestruj się już dzisiaj i dołącz do mnie i innych osób walczących o przetrwanie w świecie Undawn" - stwierdza Will Smith w komunikacie towarzyszącym filmikom promocyjnym.

Źródło: https://youtu.be/d1LlP1Tilro

Komentarze (29)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper