Spider-Man 2 vs. Spider-Man. Czy PS5 pozwoli osiągnąć nową jakość? Sprawdźcie porównanie

Gry
2267V
Spider-Man 2 vs. Spider-Man. Wstępne porównanie ukazuje różnice w wyglądzie bohaterów
Wojciech Gruszczyk | 25.05, 15:04

Pierwszy gameplay Spider-Mana 2 zrodził ciekawe, wstępne porównanie, które potwierdza, że w niektórych miejscach nowa produkcja Insomniac Games poprawi elementy poprzednika. Gracze mogą liczyć na kilka wizualnych ulepszeń.

Jim Ryan w zeszłym tygodniu potwierdził, że Spider-Man 2 jest od podstaw tworzony z myślą o PlayStation 5. To pozwoliło deweloperom na wykorzystanie pełnej mocy konsoli aktualnej generacji, a według najnowszych informacji – deweloperzy zajęli się nie tylko nowymi możliwościami głównych bohaterów, ale w tym wypadku usprawniono także grafikę.

ElAnalistaDeBits stworzył pierwsze porównanie rozgrywki, który potwierdza, że w grze nie tylko pojawi się kilka nowych miejscówek, ale deweloperzy zajęli się między innymi ulepszeniem oświetlenia, fizyki czy też interakcją z wodą. Autorzy wykorzystali także moc PlayStation 5, by dopracować ruch roślinności, a nawet poprawiono cienie.

Na materiale zobaczycie również poprawki w budynkach, dopracowany ray tracing, ale warto podkreślić, że nie wszystkie elementy nowego Spider-Mana błyszczą – youtuber wspomina o drobnych problemach z pojawianiem się roślinności przy bardzo dynamicznych sekwencjach.

Na konkretne testy przyjdzie jeszcze czas, ale jak widać Insomniac Games zapewni nam kolejną piękną opowieść, która powinna przypaść do gustu wiernym fanom IP.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (128)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper