PlayStation Showcase 2023 zaprezentuje przyszłość PS5. Oglądajcie z nami pokaz Sony

Gry
5163V
PlayStation Showcase 2023
Wojciech Gruszczyk | 24.05, 20:46

Po wielu miesiącach oczekiwań, już dzisiaj odbędzie się PlayStation Showcase. Impreza ma zaprezentować przyszłość PlayStation 5 i PlayStation VR2. Jesteście na to gotowi? Zapraszamy do wspólnego oglądania wydarzenia.

W zeszłym tygodniu Sony odsłoniło karty i zaprosiło graczy na oczekiwany od wielu miesięcy PlayStation Showcase. Plotki na temat wydarzenia pojawiły się już na samym początku 2023 roku i według przedstawionych informacji – na imprezie mamy zobaczyć „nowy rozdział PS5”. Nie będą to jednak wyłącznie gry, ale również urządzenia, które trafią w gust klientów japońskiej korporacji.

Spider-Man 2 wydaje się wielkim pewniakiem wydarzenia, ponieważ tytuł ma jesienią trafić do graczy. Bardzo możliwe, że zobaczymy także The Last of Us Multiplayer (Frakcje), ponieważ Naughty Dog od kilku lat rozwija wielką grę. Final Fantasy XVI i Silent Hill 2 Remake to dwie pozycje partnerów Sony, które zadebiutują w 2023 roku, więc pewnie tych gier nie zabraknie.

Będzie PS5 Slim? Od wielu miesięcy pojawiają się przecieki, według których Sony szykuje odświeżony model PlayStation 5. Urządzenie ma podobno otrzymać wyciągany napęd i dzięki temu korporacja będzie mogła produkować wyłącznie jeden model urządzenia (teraz powstaje PS5 i PS5 DE).

Sony na pewno przygotowuje sporo niespodzianek, a w tym miejscu będziecie mogli obserwować całe wydarzenie. Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 22:00.

Źródło: PlayStation

Komentarze (342)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper