Ghost of Tsushima z niezłym osiągnięciem w Japonii. Przekroczono milion sprzedanych egzemplarzy

Gry
1348V
Ghost of Tsushima
Kajetan Węsierski | 20.05.2023, 12:30

W lipcu tego roku Ghost of Tsushima będzie mogło świętować swoje trzecie urodziny i trzeba przyznać, że było to wspaniałe pożegnanie z minioną generacją. Co więcej, przy odpowiednich szlifach oraz dorzuceniu dodatku, dostaliśmy produkcję, która znakomicie sprawdziła się również na PlayStation 5. I wpływa na to wiele czynników, wśród których niewątpliwie możemy wyróżnić znakomitą atmosferę, świetną grafikę i oczywiście fabułę, o której można by się rozpisywać naprawdę długo.

Ostatnimi czasy o marce mówi się nieco więcej, albowiem coraz częściej pojawiają się doniesienia, jakoby Sucker Punch miało pracować nad kontynuacją, która rozgrywałaby się w tym samym uniwersum, które zdążyliśmy poznać przy okazji oryginalnej gry i przygód Jina Sakai. I choć to właśnie ten temat zajmuje pierwsze strony największych portali, to nie można nie wspomnieć o przekroczeniu znaczącego kamienia milowego.

Dalsza część tekstu pod wideo

Jak się bowiem okazuje, o czym poinformował japoński oddział Sony, w samym Kraju Kwitnącej Wiśni udało się przebić milion sprzedanych egzemplarzy gry! I jest to zdecydowanie bardzo dobry wynik, który obrazuje, z jak dobrym tytułem mamy do czynienia. Nawet mimo tego, że klimatem niewątpliwie rezonuje to z tamtymi terenami, to nie jest częstym przypadkiem, aby gry na PlayStation osiągały tam takie wyniki. Dochodzi do tego raczej rzadziej niż częściej - tym bardziej, serdecznie gratulujemy!

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Ghost of Tsushima.

Źródło: Gaming Bolt

Komentarze (37)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper