Ashfall na zwiastunie z gameplayem. Rusza rejestracja do bety gry autorów Days Gone i The Last of Us

Gry
1404V
Ashfall
Bartosz Dawidowski | 18.05, 09:40

Ashfall zostało pierwszy raz zaprezentowane w 2022 roku, kiedy ujawniono zajawkę "prawdziwie next-genowej produkcji" od deweloperów, którzy wcześniej pracowali nad Days Gone oraz The Last of Us. Dziś możemy dokładniej przyjrzeć się rozgrywce z szykowanego tytułu.

Nad Ashfall pracuje m.in. Michael Mumbauer, który ma na koncie takie produkcje jak seria Uncharted czy The Last of Us oraz John Garvin, dyrektor kreatywny i scenarzysta, który pracował wcześniej nad znakomitym i nie do końca docenionym Days Gone. Tytuł od debiutującego zespołu Legendary Star został przedstawiony, jako sieciowa strzelanka postapokaliptyczna w ujęciu TPP, z elementami RPG, oferująca jednocześnie starcia PvP oraz PvE, która trafi wyłącznie na PC oraz na smartfony.

Zwiastun, który czeka na was poniżej to nie koniec atrakcji dla fanów strzelanek TPP. Bardzo niedługo rozpocznie się otwarta beta gry. Już teraz zainteresowani testowaniem Ashfall gracze mogą rejestrować się w tym miejscu. Beta rozpocznie się już w lipcu 2023 r. Udział w niej wezmą tylko osoby, które zdążą się zarejestrować.

Ashfall zmierza na PC oraz smartfony. Na Steam już funkcjonuje zakładka gry wydawanej przez NetEase Games. Planowany termin premiery to ostatnie miesiące 2023 r.

Źródło: https://youtu.be/oRuNvYSZrG8

Komentarze (13)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper