Xbox Series S z dodatkami do Fortnite, Rocket League, Fall Guys! Teraz tylko 1079 zł w RTV Euro AGD

Mat. sponsorowany
1385V
Konsola Xbox Series S - 512GB - dodatki do Fortnite, Rocket League, Fall Guys
redakcja | 18.05, 11:58

Drodzy Czytelnicy, zapraszamy do sprawdzenia świetnej okazji na konsolę Xbox Series S 512 GB z dodatkami! Tylko teraz w takiej cenie do 21 maja!

Materiał powstał przy współpracy z RTV Euro AGD. 

Szukacie prezentu na komunię? A może chcecie kupić sobie wymarzoną konsolę Xbox? Jeśli tak to trafiliście idealnie! Tylko teraz Xbox Series S 512 GB dostępny jest w sieci RTV Euro AGD w rewelacyjnej cenie 1079 zł! Ba, to nie wszystko - bo w tej kwocie dodatkowo zgarniecie zestaw 3 dodatków do bardzo popularnych tytułów: Fortnite, Rocket League i Fall Guys

Pakiet Gilded Hunter zawiera dziewięć produktów kosmetycznych i wirtualną walutę do gier Fortnite, Rocket League i Fall Guys. Z Xbox możesz pobrać i grać w Fortnite, Rocket League i Fall Guys za darmo! Zmień środowisko na w pełni cyfrowe i doświadcz prędkości i wydajności następnej generacji w przystępnej cenie. Wykorzystaj w pełni każdą minutę gry dzięki funkcji Quick Resume, ekspresowemu ładowaniu i rozgrywce nawet w 120 klatkach na sekundę za pomocą technologii Xbox Velocity Architecture. 

Takie oferty nie zdarzają się codziennie i podobnie jest w tym przypadku! Promocja trwa tylko do 21 maja, a dodatkowo dostępna jest wyłącznie w sklepach stacjonarnych i to w ograniczonej liczbie egzemplarzy - na Klientów czeka jedynie kilkaset takich zestawów w cenie 1079 zł. 

    Konsola Xbox Series S - 512GB - dodatki do Fortnite, Rocket League, Fall Guys

    Źródło: Materiał partnera

    Komentarze (17)

    SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

    cropper