Mario Kart Tour z nowym wydarzeniem. Do gry zmierzają nowe wyzwania, stroje i trasa

Gry
447V
Mario Kart Tour
Kajetan Węsierski | 14.05, 14:30

Największym problemem gier kierowanych na smartfony jest to, że dość szybko zostają porzucone, albo po prostu przerzucają się na model biznesowy, który pozwala im zarabiać krocie na mikropłatnościach i temu podobnych aspektach. To z kolei sprawia, że wiele osób się po prostu odbija i pozostaje garstka, która jest w stanie wrzucać w nie niemałe fortuny. 

Na szczęście są jeszcze przykłady tytułów, które funkcjonują inaczej i mogą służyć jako przykład tego, jak powinno to wyglądać w najlepszym wydaniu. Co więcej, mowa tu o grze mobilnej bazującej na ogromnej marce znanej z większych sprzętów (a to także często spisywane jest na straty już przed premierą). Choć bowiem Mario Kart Tour obchodzi w tym roku czwarte urodziny, to cały czas jest rozwijane.

A najlepszym tego dowodem jest fakt, iż właśnie dostaliśmy zapowiedź kolejnego wydarzenia, które kryje się pod wiele mówiącą nazwą "Mii Tour". I jak to bywało już wcześniej, możemy liczyć na nowe elementy rozbudowy gokartów, kolejne stroje i oczywiście świeżutką mapę (którą znamy z innych odsłon serii). Tym razem padło na GCN Mushroom Bridge! Zamierzacie sprawdzić? 

Źródło: Nintendo Everything

Komentarze (5)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper