Darmowa beta Street Fighter 6 pozwoli sprawdzić okazałą zawartość. Capcom zaprasza do walki

Gry
664V
Street Fighter 6
Iza Łęcka | 09.05.2023, 11:17

Japoński producent i wydawca jest już na ostatniej prostej w kampanii promocyjnej nadciągającej nowej odsłony Street Fighter, dlatego nadal walczy o uwagę niezdecydowanych klientów. Zapowiedziano właśnie ostateczną betę produkcji, która uwzględnia wiele atrakcji.

W dniach od 19 do 21 maja odbędzie się Otwarta Beta Street Fighter 6. Capcom zapewni entuzjastom gatunku ośmiu wojowników – Chun-Li, Guile, Jamie, Juri, Ken, Kimberly, Luke oraz Ryu – których możliwości będzie można przetestować na sześciu arenach.

Dalsza część tekstu pod wideo

Śmiałkowie zapoznają się z zawartością znaną z drugiej fazy testów beta. Gracze przystępujący do zabawy stworzą postać, wypróbują rankingowe mecze, wezmą udział w pojedynkach w Battle Hubie oraz sprawdzą swoje umiejętności w klasycznych zmaganiach. Studio zapewni turnieje, trening, sklep oraz codzienne aktualizowane Extreme Battles, Game Center i Challenges. Podczas bety pojawi się możliwość przetestowania DJ Booth oraz Photo Spot.

Beta Street Fighter 6 zaoferuje również cross-platformowe spotkania, więc jeżeli macie znajomych korzystających z różnych sprzętów, to możecie umówić się na wspólną rywalizację i ćwiczenie uderzeń oraz kopniaków. Tym razem Sony zagwarantowało swojej społeczności ekskluzywnego dostępu do wydarzenia, zatem we wskazanych dniach do rozgrywki zostaną zaproszeni gracze z trzech platform – PlayStation 5, Xbox Series X|S i PC.

Źródło: Gematsu

Komentarze (24)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper