Redfall z niechlubnym wynikiem. Gra znalazła się wśród najgorzej ocenianych produkcji na Steamie

Gry
2439V
Redfall Jacob
Kajetan Węsierski | 07.05, 08:30

Premierowy tydzień długo wyczekiwanego Redfall był... Wyboisty. Wielu fanów liczyło na niemal nieskazitelną przygodę kooperacyjną rodem z bieżącej generacji konsol, a niestety dostali nieco wybrakowany projekt, który pod wieloma względami ustępuje już na tym etapie konkurencyjnym tytułom sprzed lat. Nie jest źle, ale dobrze również zdecydowanie nie. 

A według niektórych jest wręcz tragicznie - tak na produkcję patrzy na przykład większość użytkowników Steama, która daje wyraz swojemu zirytowaniu i zawodowi, poprzez zasypywanie gry od Arkane Studios negatywnymi ocenami. Sytuacja osiągnęła już tak ogromny poziom, że Redfall wylądował... W grupie najgorzej ocenianych produkcji w historii platformy od Valve

Jak podaje portal analityczny Steam 250, na który powołuje się redakcja serwisu GameRant, rzeczony tytuł jest jednym z 14 najniżej ocenianych na Steamie i może się "pochwalić" wynikiem 2,85. I jeśli wziąć pod uwagę pełnoprawne pozycje z segmentu AAA, to nie ma gorzej ocenianej. Cóż, chyba nie takiego startu oczekiwali twórcy oraz sam Microsoft. Graliście? Jak wrażenia? 

Źródło: Game Rant

Komentarze (237)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper