Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.10.2014 17:28
Poczuj się jak we własnym Ferrari z kierownicą THRUSTMASTER 458 Spider
3758V

Poczuj się jak we własnym Ferrari z kierownicą THRUSTMASTER 458 Spider

Mamy świetną wiadomość dla kierowców, którzy posiadają w swoich domach Xboksa One. Otrzymaliśmy informację, że na terenie naszego kraju można nabyć kierownicę Thrustmaster Ferrari 458 Spider. Sprzęt jest wierną repliką kierownicy z Ferrari 458 w skali 7:10! 

Kierownica THRUSTMASTER 458 Spider została stworzona z dbałością o szczegóły i wygodę użytkowania. Jej większa część pokryta została wysokiej jakości gumą, by zapewnić jeszcze pewniejsze prowadzenie wirtualnego pojazdu w ciasnych zakrętach i zmniejszyć zmęczenie rąk. Opatentowana przez THRUSTMASTER technologia „Bungee Cord” odpowiada natomiast za liniowy opór kierownicy podczas skręcania.
 
Koło o średnicy 28 cm pewnie leży w dłoniach, umożliwia obrót o 240 stopni i automatycznie wraca do pozycji wyjściowej w momencie puszczenia (autocentrowanie). Oferuje ponadto cztery ustawienia czułości. Po bokach – identycznie jak w prawdziwym Ferrari 458 Spider – zamontowano metalowe łopatki umożliwiające szybką zmianę biegów. Jeśli użytkownik nie zechce z nich skorzystać, do dyspozycji ma także alternatywną metodę zmiany przełożeń za pomocą umieszczonych z tyłu kierownicy przycisków.
 
 
Kontroler posiada ogółem 9 przycisków oraz 8-kierunkowy D-pad (krzyżak),wkomponowany w charakterystyczny czerwony guzik z napisem „ENGINE START”. Na przednim panelu koła znajduje się równieżprzełącznik „Manettino” pozwalający na zmianę trybów jazdy podczas gry. Kierownica posiada także wbudowany kontroler LED dla Kinect i przycisk Xbox Guide.
 
W zestawie znajduje się platforma z dwoma pedałami (gaz i hamulec). Użytkownik może swobodnie regulować ich rozstaw i wysokość, a dzięki zastosowanym technologiom odwzorowany został progresywny opór przy wciskaniu. Zestaw jest kompatybilny m.in. ze stojakami Wheel Stand Pro V2 oraz Wheel Stand Pro ROSSO. Posiada również stabilny, praktyczny system mocujący do stołu, biurka czy ławy.
 

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: informacja prasowa kierownica Microsoft thrustmaster 458 spider xbox one