Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.10.2014 14:24
Porównanie grafiki w Grand Theft Auto: San Andreas - PS2, PC, X360
3481V

Porównanie grafiki w Grand Theft Auto: San Andreas - PS2, PC, X360

Rockstar zaproponował nam odświeżoną wersję Grand Theft Auto: San Andreas na Xboksa 360. Sympatycy tej produkcji pewnie nie narzekają, ponieważ gra wygląda przyzwoicie, a w dodatku można ją kupić za mniejszą gotówkę. Jesteście zainteresowani pozycją? Zerknijcie na szczegółowe porównanie grafiki.

Produkcja otrzymała zaledwie podbitą rozdzielczość do 720p i deweloperzy zadbali o odrobinę większe pole widzenia, ale jak zobaczycie poniżej – efekt jest przyzwoity. Jasne, że jest to tylko i wyłącznie kotlet, który ma na karku dekadę, jednak nie możemy zapomnieć, że cena zachęca do powrotu do San Andreas – grę można kupić za niespełna 15 złotych.

Poniższe porównanie uwzględnia wersje na PlayStation 2, komputery osobiste, urządzenia mobilne oraz Xboksa 360. To ciekawe jak pozycja zmieniała się przez lata – gra na PS2 trafiła 10 lat temu, w 2005 zadebiutowała na komputerach osobistych, a w zeszłym roku na smartfonach i tabletach.

Fragment rozgrywki z wersji na Xboksa 360 oraz screeny znajdziecie tutaj

Źródło: http://www.dsogaming.com/videotrailer-news/grand-theft-auto-san-andreas-ps2-versus-pc-versus-remaster-comparison/

Tagi: Grand Theft Auto: San Andreas porównanie grafiki Rockstar Rockstar Games