The Last of Us Part I na PC z ogromną aktualizacją. Aż 25GB ulepszeń

Gry
2084V
The Last of Us Part I - aktualizacja 1.0.4
Iza Łęcka | 27.04, 13:03

Naughty Dog oraz Iron Galaxy nie ustają w wysiłkach, by poprawić doświadczenie graczy, którzy wybrali odświeżoną historię Ellie i Joela na PC. W nocy tytuł otrzymał kolejną aktualizację, a jej rozmiar zdumiewa.

25GB muszą pobrać odbiorcy, którzy chcą się przekonać, jak na ich komputerach będzie działać ulepszone The Last of Us Part I. Tytuł opracowany przez Naughty Dog otrzymał szereg usprawnień – deweloperzy zajęli się optymalizacją płynności, dopracowali grafikę i tekstury, usunęli błędy, jak również przyjrzeli się odpowiedniemu wykorzystaniu GPU oraz CPU.

Studio nie mogło pominąć także kwestii błędów, jakie doświadczały osoby poznające opowieść. Tym samym specjaliści pozbyli się bugów w menu głównym, podczas umierania, w trakcie pomijania przerywników filmowych, co więcej, wyeliminowali długie, pierwsze uruchamianie rozgrywki. Na liście poprawek znajdują się usprawnienia w zakresie lokalizacji oraz związane ze sprzętem AMD. 

Aktualizacja uwzględnia także naprawienie niedogodności podczas korzystania ze Steam Decka. Twórcy musieli przyjrzeć się jednemu z osiągnięć na Steam oraz usunęli błąd związany z przywracaniem ustawień – po powrocie do rozgrywki w produkcji nie uruchamiało się AMD FSR 2. Pełną listę poprawek znajdziecie TUTAJ.

Naughty Dog kolejny raz przyznało, że nadal współpracuje z Iron Galaxy, by opracować następną partię poprawek. Jeżeli interesują Was efekty, jakie udało się uzyskać ekipom, spójrzcie na testy rozgrywki po najnowszym patchu.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do The Last of Us Part I.

Źródło: Naughty Dog

Komentarze (40)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper