PlayStation Productions pracuje nad 10 projektami. Oczekujcie wielu filmów, seriali oraz animacji od Sony

Filmy/seriale
1201V
PlayStation Productions
Iza Łęcka | 24.04, 13:15

Sukces „The Last of Us” skłania Sony do działania i podejmowania kolejnych inicjatyw mających na celu zwiększenie popularności IP należących do PlayStation. W 2023 roku zobaczymy przynajmniej dwie nowe produkcje opracowanie przez PlayStation Productions, lecz na tym obiecujące plany przedsiębiorstwa się nie kończą.

Bardzo długo czekaliśmy na „Uncharted”, lecz widowisko z Tomem Hollandem zostało całkiem przyzwoicie przyjęte przez widzów i stało się sporą zachętą dla włodarzy Sony. Ogromny sukces przyszedł dopiero na początku 2023 roku za sprawą „The Last of Us” – o projekcie zrealizowanym wspólnie z HBO nadal sporo się mówi, a branżowe mediach bacznie śledzą poczynania i plany twórców.

Serial „Twisted Metal” oraz film „Gran Turismo” trafią na rynek w 2023 roku, nie zapominajmy jednak o takich tytułach jak chociażby „God of War” i „Horizon” – Sony pragnie wykorzystać koncepcję przygotowaną przez Craiga Mazina oraz Neila Druckmanna, by rozszerzać wcześniej opracowane historie, dodając kolejne wątki.

Podczas oficjalnego podcastu PlayStation Asad Qizilbash, szef PlayStation Productions, przyznał, że korporacja posiada obecnie „dziesięć różnych adaptacji” w przygotowaniu, a widzowie powinni oczekiwać na szereg filmów, seriali oraz „trochę animacji”.

Sony wcześniej zapowiedziało między innymi adaptację „Ghost of Tsushima” oraz „Days Gone”, ale czekając na konkretne zapowiedzi oraz realizację projektów musimy uzbroić się w cierpliwość. Japończycy inwestują niemałe pieniądze, by bohaterowie PlayStation pojawiali się na małym i wielkim ekranie.

Źródło: Gamingbolt

Komentarze (52)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper