Crater na zwiastunie. Film science fiction z datą premiery w Disney+

Filmy/seriale
3636V
Crater
Bartosz Dawidowski | 13.04.2023, 11:10

Po "Piotrusie Panu i Wendy" Disney przedstawił swoje kolejne filmowe przedsięwzięcie, które zobaczymy na platformie VOD tej firmy. Tym razem już nie w baśniowej konwencji.

W sieci pojawiła się zajawka filmu "Crater", w której prześledzimy losy chłopca wychowanego w kolonii górniczej na Księżycu, który wyrusza z przyjaciółmi na ekspedycję w nieznane rejony Srebrnego Globu. Po śmierci ojca nastolatek postanawia odkryć tajemnice pewnego krateru na powierzchni Księżyca, przed tym jak zostanie na stałe przesiedlony w inne miejsce układu słonecznego.

Dalsza część tekstu pod wideo

"Crater" obejrzymy na platformie Disney+ już 12 maja 2023 roku, w dniu światowej premiery dzieła. Reżyserowania filmu podjął się Kyle Patrick Alvarez, który ma już na koncie takie obrazy jak "C.O.G." oraz "Więzienny eksperyment'. Alvarez pełnił też rolę producenta "Ćwiczeń z życia". Za scenariusz "Crater" odpowiada natomiast John Griffin.

W pierwotnych założeniach reżyserią filmu miał zająć się Shawn Levy pracujący dla 20th Century Studio. Projekt przeniesiono jednak do Disney+, w związku z czym doszło do roszad kadrowych i Levy został przesunięty na stanowisko producenta nadciągającego dzieła.

Wczoraj Disney zaprezentował zajawkę i datę premiery filmu "Piotruś Pan i Wendy".

Źródło: YouTube Deadline

Komentarze (8)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper