Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.10.2014 19:00
Poznaliśmy zawartość Przepustki Sezonowej do Far Cry 4
1236V

Poznaliśmy zawartość Przepustki Sezonowej do Far Cry 4

Ubisoft postanowił zaprezentować szczegóły Przepustki Sezonowej do Far Cry 4. Gracze, którzy zdecydują się nabyć Season Passa wezmą udział w kilku ciekawych misjach, zawalczą z Yeti i zmierzą się z innymi graczami w trybie PVP. 

Takie informacje przed premierą gry to w zasadzie od pewnego czasu standard. Najnowszy Far Cry zaoferuje zainteresowanym całkiem sporo dodatkowych atrakcji, które będą urozmaicone. Trzeba jednak mieć na uwadze, że Przepustka Sezonowa została wyceniona na prawie 100 złotych.

Tak prezentują się szczegóły:

  • The Syringe – specjalne zadania dla graczy (single-player oraz kooperacja), w których należy ochrona rzadkiej recepty przed oprychami Pagana Mina. Zabawa dostępna wyłącznie dla posiadaczy Season Passa.
  • Escape from Durgesh Prison – Ajay oraz Hurk muszą uciec z więzienia, w którym byli torturowani. Uciekinierzy muszą współpracować, aby wydostać się z tego koszmaru.
  • Hurk Deluxe Pack – pięć misji (single player oraz kooperacja), w których gracze wcielają się w Hurka. Dodatkowo zainteresowani otrzymają nowe bronie – w tym karabin-harpun.
  • Overrun – tryb PVP, w którym dwa zespoły muszą walczyć o kontrolę nad specjalnymi punktami.
  • Valley of the Yetis – helikopter głównego bohatera rozbił się i teraz będzie musiał zmierzyć się z niebezpiecznym kultem oraz potworami Yeti. Rozgrywka dla pojedynczego gracza oraz dla kooperacji.

Far Cry 4 zadebiutuje na rynku 20 listopada w wersji na PlayStation 4, PlayStation 3, Xboksa One, Xboksa 360 i na komputery osobiste. 

Źródło: http://www.videogamer.com/ps4/far_cry_4/news/far_cry_4_season_pass_includes_new_missions_and_a_cooperative_yeti_mode.html

Tagi: far cry 4 przepustka sezonowa season pass Ubisoft Ubisoft Montreal